Ocena kampanii T-Mobile z Lewandowskimi
ONS
Newsy

Reklama z Lewandowskimi szaleje w telewizji. Eksperci mają swoje "ale"

Nie wszyscy są zachwyceni

Wczoraj poinformowano oficjalnie o nowej kampanii T-Mobile i Alior Banku, w której wystąpiło małżeństwo Lewandowskich. Główną gwiazdą reklamy nie jest jednak Robert, a jego żona Anna. Spot emitują już niemal wszystkie telewizji i to w ogromnej wręcz rotacji, można się też spodziewać materiałów graficznych w największych miastach w Polsce. Przypomnijmy: W tym związku to ona jest gwiazdą: Lewandowscy wystąpili w nowej reklamie

Pierwsza odsłona kampanii wzbudziła dość mieszane uczucia wśród obserwatorów branży i ekspertów w dziedzinie reklamy. Ich opinie na temat reklamy T-Mobile postanowił zebrać portal WirtualneMedia.pl i nie da się ukryć, że dominują głosy rozczarowania. Jeden z ekspertów twierdzi, że reklama z Lewandowskimi nie jest zabawna, a "cyrk" z celebrytami w reklamach przestaje już być interesujący. Jego zdaniem popularne małżeństwo mogłoby być zastąpione kimkolwiek innym i nie zrobiłoby to dużej różnicy.
 

Trudno coś powiedzieć o reklamie, która równie dobrze mogłaby nie powstać; a jeśli powstała, to głównie ze względu na bogaty plan mediowy już dla niej zaplanowany. No bo co my tu mamy? Młodzi aktywni celebryci z sukcesami w luźny sposób rozmawiają o ofercie telekomu. Brzmi raczej jak brief, a nie egzekucja. A gdyby na końcu było logo Plusa? Albo Play? Albo Always? W całej tej sytuacji cyrku celebrytów, którzy skaczą z jednego kwiatka na drugi, widzę jeden pozytyw: niedługo może zabraknąć celebrytów - może wtedy sięgnie się do ciekawych jednostek. Albo przynajmniej śmiesznych - ocenia ostro Tytus Klepacz, associate creative director w 180heartbeats + Jung von Matt.


Inny specjalista zauważa z kolei, że reklama jest skonstruowana w ten sposób, że udział Roberta Lewandowskiego w jej kolejnych odsłonach nie będzie konieczny. Oznaczałoby to, że jego żona zostanie główną twarzą kampanii. Docenia też zdolności aktorskie pary.
 

Ciekawym i przewrotnym zabiegiem jest wykorzystanie Roberta Lewandowskiego, który jednak nie staje się twarzą produktu. Piłkarz nie reklamuje T-Mobile, tylko de facto wzmacnia rozpoznawalność swojej małżonki. Dzięki takiemu sprytnemu zagraniu, późniejsze fazy kampanii będą ewentualnie możliwe już bez udziału Roberta. Wyzwaniem dla reżysera było też niewątpliwie wydobycie z celebrytów pokładów aktorskiego talentu, które było niezbędne do zagrania dość wymagających scen fabularnych. Czy to się udało? Chyba nie najgorzej - tłumaczy Tomasz Kowaluk-Łukasiewicz, dyrektor kreatywny agencji Czart w rozmowie z WirtualneMedia.pl


A wam jak podoba się reklama z udziałem Lewandowskich? Przekonują do reklamowanej usługi?

Zobacz: Lewandowska jest już gwiazdą za granicą. Pochwaliła się sukcesami

Anna Lewandowska na lunchu z Anną Lewandowską:

Anna i Robert Lewandowscy w reklamie T-Mobile
YouTube
Newsy
W tym związku to ona jest gwiazdą: Lewandowscy wystąpili w nowej reklamie [WIDEO]
Co promują polscy Beckhamowie?

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że ten rok może należeć do Anny Lewandowskiej . Ambitna żona naszego najlepszego piłkarza zdaje się nie rozczarowywać krytyków i idzie jak burza - jej blog jest coraz popularniejszy, zdążyła zgarnąć już dwa duże kontrakty reklamowe i bryluje na polskich salonach. Jej talent został również zauważony za granicą. Przypomnijmy: Lewandowska jest już gwiazdą za granicą. Pochwaliła się sukcesami To jednak nie koniec sukcesów mistrzyni świata w karate. Anna i Robert Lewandowscy zostali właśnie twarzami nowej kampanii T-Mobile: Usługi Bankowe, wspólnego projektu sieci T-Mobile i Alior Banku. Co ciekawe, to Anna jest główną gwiazdy reklamy. Cała kampania jest zrealizowana z humorem i prawdopodobnie trafi w gusta widzów, którzy mogą ją podziwiać już na ekranach telewizorów i pierwszych bilbordach. Szczegóły finansowe zaangażowania małżeństwa Lewandowskich do tej reklamy nie zostały ujawnione. Poniżej pierwsza wspólna reklama Lewandowskich. Sprawdzili się? Zobacz: Lewandowska szturmuje telewizję. Dostanie własny program Anna Lewandowska w drodze na trening:

Prokop tłumaczy się z reklamy T-Mobile
ONS
Newsy
Prokop w ogniu krytyki po udziale w nowej reklamie. Postanowił się wytłumaczyć
Straci na wiarygodności?

Marcin Prokop to nie tylko jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów, ale też ulubieniec reklamodawców, którzy chętnie angażują go do kolejnych kampanii. Ostatnio gwiazdor pojawił się w nowej reklamie sieci T-Mobile, co było dość zaskakujące o tyle, że rok temu mogliśmy podziwiać go w podobnym spocie, ale konkurenta. Przypomnijmy: Mozil i Prokop w jednym spocie. A jeszcze rok temu reklamowali konkurencję Udział Prokopa w kampanii kolejnego operatora sieci komórkowej wzbudził mieszane reakcja, a eksperci zarzucają mu, że jako osoba publiczna stracił na wiarygodności. Reklama nie zachwyciła też internautów, którzy nie dostrzegają w niej humoru i przeważają raczej negatywne komentarze na jej temat. Gwiazdor TVN postanowił jednak wytłumaczyć się ze swojej decyzji i nie ukrywa, że nie widzi, w czym tkwi problem. Przyznaje też, że przy przyjmowaniu kolejnych zleceń, istotna jest dla niego wysokość wynagrodzenia.   B ycie konsumentem to nie małżeństwo ani religia. Jak większość z nas korzystam z dobrodziejstwa wolnego rynku i w żadnej dziedzinie nie przywiązuję się na całe życie do poszczególnych marek. Posiadam kilka numerów telefonicznych, w tym również w Play. Po prostu dołączyłem do klientów T-Mobile. ie mam z tym problemu, o ile moja twarz nie jest zestawiana z produktami lub usługami, z których prywatnie bym nie korzystał albo które uznawałbym za szkodliwe. Istotnym kryterium są warunki finansowe, bo reklama opiera się przecież na założeniu wzajemności - producent oczekuje zwiększenia zysków dzięki mojemu wsparciu, a ja oczekuje, że się tym podzieli - tłumaczy w rozmowie z WirtualneMedia.pl Prokop. Warto nadmienić, że w 2013 roku magazyn "Forbes" wycenił udział Marcina Prokopa w potencjalnej reklamie na aż 414 tysięcy złotych. Jest dla was wiarygodną twarzą reklam? Zobacz: Marcin Prokop to mistrz riposty. Tym razem...

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska za kulisami sesji do Champion
Newsy
HOT: Gorąca sesja Lewandowskich dla sportowego magazynu. Bardzo odważne zdjęcia
Małżeństwo trafi na okładkę prestiżowego tytułu

Kariera małżeństwa Lewandowskich może imponować. Anna i Robert osiągają ogromne sukcesy w sporcie, ale coraz śmielej poczynają też sobie na rynku medialnym. Wiele wskazuje na to, że już niebawem przydomek "polscy Beckhamowie" nie będzie jedynie miłym komplementem. Para zgarnia kolejne kontrakty, a ostatnio wystąpiła w dużej kampanii reklamowej. Przypomnijmy: W tym związku to ona jest gwiazdą: Lewandowscy wystąpili w nowej reklamie Teraz upomniał się o nich prestiżowy magazyn sportowy "Champion". Robert i Anna znajdą się na okładce nowego numeru, a obszerny wywiad ilustrować będzie wspólna sesja zdjęciowa. Tym razem jednak zakochani zdecydowali się na dużo odważniejsze niż dotąd fotografie. W opublikowanym w sieci filmie zza kulis projektu, widzimy Lewandowskiego prężącego swoje nagie wyrzeźbione ciało, które obejmuje żona. Widok roznegliżowanego piłkarza z pewnością ucieszy jego fanki, a my liczymy, że ostateczny efekt będzie jeszcze bardziej zmysłowy. W końcu David i Victoria Beckhamowie zawiesili w tej kwestii poprzeczkę dość wysoko... Tak Robert i Anna Lewandowscy prezentują się za kulisami odważnej sesji. Seksownie? Zobacz: Lewandowska jest już gwiazdą za granicą. Pochwaliła się sukcesami   Siwiec i Lewandowska na lunchu w drogiej restauracji:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner