Instagram

Anna Lewandowska i Katarzyna Zielińska na wspólnym wypadzie do fryzjera! Co zmieniły?

Instagram

Anna Lewandowska w końcu odwiedziła Polskę! Od kilku dni razem z Klarą, Laurą oraz Robertem przebywa w Warszawie. W tym czasie nie zapomniała również o swoich przyjaciółkach i spotkała się między innymi z... Katarzyną Zielińską! Obie panie wybrały się do fryzjera, a efektami wizyty w salonie, pochwaliły się na Instagramie! Zobaczcie! 

Zobacz także: Anna Lewandowska z torebką za 4 tysiące złotych. Tak gwiazda wygląda naprawdę po ciąży!

Ania Lewandowska i Kasia Zielińska na wspólnym wypadzie u fryzjera!

Okres pandemii koronawirusa spowodował, że Ania i Robert Lewandowscy nie mogli przyjechać do Polski - na co dzień mieszkają w Niemczech. Jak przyznała trenerka, chociaż bardzo tęskniła za rodziną mieszkającą w rodzimym kraju, to jednak starała się doszukać w tej sytuacji też dobrych stron. Pierwszy raz od wielu lat mogła spędzić z mężem tak wiele czasu. W tym okresie izolacji na świat przyszła również druga córka małżeństwa, Laura. Teraz, kiedy granice znów zostały otworzone, para postanowiła przyjechać do Polski! 

Ania oprócz spotkania z rodziną, zaplanowała również wspólne wypady z przyjaciółkami! Wybrała się do ekskluzywnej restauracji z Mają Bohosiewicz i Aleksandrą Dec, a teraz wyszła do fryzjera razem z... Katarzyną Zielińską! Panie odświeżyły swoje kolory włosów i nie podjęły się jakichś spektakularnych metamorfoz. 

Instagram

Na Instagramie Kasi Zielińskiej pojawiły się również zdjęcia z Anią. Panie mają w planach wspólne treningi! Niedawno Anna Lewandowska na swoim InstaStory poinformowała, że jest gotowa na zrobienie formy życia! 

Para nr 13💚
Lewa i Zielina☘️
Na parkiecie już w najbliższy wtorek, tfu, na macie! - napisała Katarzyna Zielińska pod zdjęciem z Anią. 

Instagram

W komentarzach pod fotografiami pojawiło się mnóstwo wpisów fanów, którzy z chęcią dołączą do wyzwania treningowego, które przygotowała trenerka! 

- Wbijam do Was na matę! Bankowo !!!! 🚀

- To ja rozumiem 💪 zadzieram kiece i lecę, z drugiej strony ekranu 😜

- Nie mogę się już doczekać 💪😁

- Ciekawe czy po tym treningu doturlam się do wanny 😂😂 - piszą fani. 

Na pewno Ania wyciśnie z każdego trenującego siódme poty - ale to przecież wszystko dla ich dobra. Już nie możemy doczekać się, aż ruszy wyzwanie trenerki. Dołączycie do niego tak jak Kasia Zielińska? 

Instagram

 

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09