Instagram

Anna Lewandowska i Katarzyna Zielińska na wspólnym wypadzie do fryzjera! Co zmieniły?

Instagram

Anna Lewandowska w końcu odwiedziła Polskę! Od kilku dni razem z Klarą, Laurą oraz Robertem przebywa w Warszawie. W tym czasie nie zapomniała również o swoich przyjaciółkach i spotkała się między innymi z... Katarzyną Zielińską! Obie panie wybrały się do fryzjera, a efektami wizyty w salonie, pochwaliły się na Instagramie! Zobaczcie! 

Zobacz także: Anna Lewandowska z torebką za 4 tysiące złotych. Tak gwiazda wygląda naprawdę po ciąży!

Ania Lewandowska i Kasia Zielińska na wspólnym wypadzie u fryzjera!

Okres pandemii koronawirusa spowodował, że Ania i Robert Lewandowscy nie mogli przyjechać do Polski - na co dzień mieszkają w Niemczech. Jak przyznała trenerka, chociaż bardzo tęskniła za rodziną mieszkającą w rodzimym kraju, to jednak starała się doszukać w tej sytuacji też dobrych stron. Pierwszy raz od wielu lat mogła spędzić z mężem tak wiele czasu. W tym okresie izolacji na świat przyszła również druga córka małżeństwa, Laura. Teraz, kiedy granice znów zostały otworzone, para postanowiła przyjechać do Polski! 

Ania oprócz spotkania z rodziną, zaplanowała również wspólne wypady z przyjaciółkami! Wybrała się do ekskluzywnej restauracji z Mają Bohosiewicz i Aleksandrą Dec, a teraz wyszła do fryzjera razem z... Katarzyną Zielińską! Panie odświeżyły swoje kolory włosów i nie podjęły się jakichś spektakularnych metamorfoz. 

Instagram

Na Instagramie Kasi Zielińskiej pojawiły się również zdjęcia z Anią. Panie mają w planach wspólne treningi! Niedawno Anna Lewandowska na swoim InstaStory poinformowała, że jest gotowa na zrobienie formy życia! 

Para nr 13💚
Lewa i Zielina☘️
Na parkiecie już w najbliższy wtorek, tfu, na macie! - napisała Katarzyna Zielińska pod zdjęciem z Anią. 

Instagram

W komentarzach pod fotografiami pojawiło się mnóstwo wpisów fanów, którzy z chęcią dołączą do wyzwania treningowego, które przygotowała trenerka! 

- Wbijam do Was na matę! Bankowo !!!! 🚀

- To ja rozumiem 💪 zadzieram kiece i lecę, z drugiej strony ekranu 😜

- Nie mogę się już doczekać 💪😁

- Ciekawe czy po tym treningu doturlam się do wanny 😂😂 - piszą fani. 

Na pewno Ania wyciśnie z każdego trenującego siódme poty - ale to przecież wszystko dla ich dobra. Już nie możemy doczekać się, aż ruszy wyzwanie trenerki. Dołączycie do niego tak jak Kasia Zielińska? 

Instagram

 

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51