Anna Lewandowska i Klara
Instagram

Ostatnio Anna Lewandowska nieustannie musi zmagać się z plotkami, dotyczącymi jej drugiej ciąży. Wystarczy, że trenerka założy luźniejszą sukienkę, a wszyscy podejrzewają, że spodziewa się drugiego dziecka! Anna Lewandowska niewiele robi sobie z tych plotek i często je dementuje, chwaląc się idealnie płaskim i wytrenowanym brzuchem, który nie pozostawia żadnych wątpliwości. Tym razem jednak Anna Lewandowska wyjątkowo szczerze i otwarcie powiedziała o drugiej ciąży!

Anna Lewandowska o drugiej ciąży

Anna Lewandowska wraz ze swoim mężem Robertem po raz pierwszy udzieliła wywiadu niemieckiej "Gali". Para opowiedziała o pieniądzach, swojej rodzinie, związku, a nawet diecie córeczki. Oprócz tego Anna i Robert zdradzili, jak zmienili się po narodzinach Klary. Robert Lewandowski wyznał, że stał się bardziej otwarty, natomiast Anna zdradziła, że dzięki Klarze jest spokojniejsza i bardziej cierpliwa. 

Co jednak ciekawe, po raz pierwszy Anna Lewandowska otwarcie przyznała, że razem ze swoim mężem jeszcze nie skończyła planować rodziny!

Chcemy mieć więcej dzieci - powiedziała.

Można podejrzewać więc, że szybko nie skończą się plotki o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej. ;)

 

Anna i Robert Lewandowscy spełniają się w rodzicielstwie 

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski 18 maja na meczu
Instagram

Para chce mieć więcej dzieci

Anna Lewandowska, drugie urodziny Klara Lewandowska
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska