Anna Koryto z Top Model bez blizny
YT/FB

Tak dziewczyna z blizną z Top Model wygląda... bez blizny

Anna Koryto z Top Model bez blizny
YT/FB

Anna Koryto odpadła w ostatnim odcinku trzeciej edycji "Top Model", jednak na długi czas pozostanie w pamięci jurorów i widzów. Wszystko za sprawą blizny na twarzy, z którą uczestniczka show rywalizowała z nieoszpeconymi dziewczynami o kontrakt z agencją modelek. Zobacz: Tak w "Top Model 3" zmieniała się Anna Koryto

Mimo iż Ania nie została kolejną polską "Top Model", to i tak może czuć się wygrana i spełniona. Koryto otrzymała bowiem nagrodę specjalną. Firma Apart zafundowała uczestniczce zabieg usunięcia mankamentu jej twarzy w klinice dr Marka Szczyta. Cenionego chirurga plastycznego, z którego usług korzystało już sporo gwiazd (Krystyna Mazurówna, Maja Frykowska czy Maria Czubaszek).

Ponad tydzień temu Ania na swoim Facebooku zamieściła zdjęcie, na którym pozuje bez blizny. Jesteśmy ciekawi, czy zdjęcie zostało wykonane już po usunięciu bruzdy, czy mankament został zamaskowany sporą warstwą podkładu. Przypomnijmy, że w czwartek Koryto gościła w studiu "DD TVN" i na policzku miała plaster zabezpieczający. Czy telewizja w ten sposób chciała podsycić ciekawość widzów? Z pewnością się udało.

Zobacz: Dziewczyna z blizną opowiedziała o trudnej operacji plastycznej

Nową twarz Anny w całej okazałości zobaczymy już za kilka tygodni podczas finału "Top Model", który odbędzie się jak zwykle na żywo. Coś czujemy, że obok zwyciężczyni show będzie drugą najgorętszą finalistką programu.

Anna Koryto dziewczyna z blizną po operacji

Anna Koryto bez blizny z Top Model

 

Więcej na temat Top Model Anna Koryto film
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59