Anna Kalczyńska skasowała komentarz pod zdjęciem Antka Królikowskiego
TRICOLORS/East News/Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Newsy

Anna Kalczyńska skasowała mocny komentarz pod wpisem Antka Królikowskiego: "Został źle zrozumiany"

Antoni Królikowski odniósł się do awantury w rodzinie Joanny Opozdy, a Anna Kalczyńska zaskoczyła swoim komentarzem. Już go skasowała, a teraz się tłumaczy!

Anna Kalczyńska podczas relacji na InstaStories pokazała swój wpis, w którym tłumaczy swój dość niefortunny komentarz pod zdjęciem Antoniego Królikowskiego. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" skomentowała wpis aktora, który nawiązał do wielkiej awantury w rodzinie swojej żony, Joanny Opozdy, ale jej słowa wyraźnie zaskoczyły internautów i samego Antoniego Królikowskiego. Anna Kalczyńska już usunęła swój komentarz, a teraz się tłumaczy. 

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Anna Kalczyńska tłumaczy się z komentarza pod wpisem Antka Królikowskiego

O Joannie Opoździe i Antonim Królikowskim od kilku dni jest naprawdę bardzo głośno. Wszystko za sprawą awantury w rodzinie aktorki. Dokładnie 8 stycznia w Busku-Zdroju doszło do ostrej wymiany zdań między ojcem a matką, siostrą i mężem Joanny Opozdy. W pewnym momencie padły strzały, a na miejsce została wezwana policja, która cały czas prowadzi śledztwo w sprawie rodzinnej awantury. Tuż po tych dramatycznych wydarzeniach Antoni Królikowski opublikował na Instgaramie nagrania na których widać, co działo się pod mieszkaniem w Busku-Zdroju. 

Zobacz także: Ojciec Joanny Opozdy skomentował strzelaninę. Wydał oficjalne oświadczenie

Antoni Królikowski komentuje skandal z udziałem teścia
Instagram

Aktor pokazał również kadr z filmu "Jak pokochałam gangstera" o jednym z największych polskich gangsterów, w którym zagrał jedną z głównych ról. Pod fotką Antoni Królikowski opublikował wpis, w którym nawiązał do awantury w rodzinie swojej żony.

Fikcja bywa często o wiele przyjemniejsza od rzeczywistości... #jakpokochałamgangstera- napisał aktor.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani wspierają aktora i jego żonę. Dość zaskakujący wpis opublikowała również Anna Kalczyńska.

I śmieszne i straszne- napisała dziennikarka.

- @annakalczynskam nic śmiesznego :(- odpisał Antoni Królikowski. 

Joanna Opozda komentuje swój stan zdrowia po rodzinnej awanturze
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazda TVN szybko skasowała swój komentarz, a teraz postanowiła się z niego wytłumaczyć. Anna Kalczyńska podczas relacji na InstaStories pokazała, jaką wiadomośc wysłała do jednej z internautek.

Naprawdę wycofała pani wpis dot. Królikowskiego? Pani nazywa się dziennikarką a jednocześnie boi się pani komuś narazić?????? Jakie to płytkie! Nie ma pani swojego zdania?????- napisała internautka.

- usunęłam wpis, bo został źle zrozumiany, a nie dlatego że boję się czegokolwiek. Odnosiłam się do filmu - kadru z "Jak pokochałam gangstera" , który zamieścił Antek. Rzeczywistość lat 90 tych jest tam przedstawiona jak karykatura wręcz do śmieszności a jest to przecież gangsterka. Ponieważ nie ma miejsca na tłumaczenie i ponieważ sam autor inaczej odebrał mój komentarz uznałam go za zbędny - odpisała Anna Kalczyńska. 

Anna Kalczyńska rzeczywiście przesadziła?

Zobacz także: Antoni Królikowski oburzony: "Sprawca próby zabójstwa w dalszym ciągu przebywa na wolności"

Anna Kalczyńska tłumaczy, dlaczego skasowała kometarz pod zdjęciem Antoniego Królikowskiego
Instagram @annakalczynskam

Nagrania z instagrama Antka Królikowskiego: Dariusz O. strzela do rodziny w Busku Zdroju
Instagram
Newsy
Antoni Królikowski pokazał wstrząsające nagrania z awantury: "Dariusz O. strzela do rodziny"
Antek Królikowski na swoim Instagramie przedstawił pełną wersję wydarzeń z awantury z ojcem Joanny Opozdy, Dariuszem. Doszło do strzałów. Jest nagranie z dramatycznego zdarzenia!

Antoni Królikowski na swoim Instagramie opublikował kilkanaście nagrań z wielkiej awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy, Dariusza. Podczas zdarzenia z rąk mężczyzny padły strzały w kierunku szwagierki i teściowej aktora. Sprawę bada policja, a wstrząśnięty Królikowski wciąż dochodzi do siebie. Zobaczcie, co tam się wydarzyło. Nagranie z awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy. Padły strzały! O dramatycznych wydarzeniach mówi dziś cała Polska. Pierwsze informacje podał dziś Pudelek.pl informując, że w Busku Zdroju doszło do wielkiej awantury z udziałem ojca Joanny Opozdy,  Dariusza, jego żony, córki oraz Antka Królikowskiego. Serwis opublikował nagranie, w którym słychać, że padły strzały na klatce schodowej mieszkania Opozdów. Na miejscu pojawiła się także policja: Jedna i druga strona powiadamiała policję. Mogę też potwierdzić, że chodziło o wskazany obiekt (posesja Dariusza Opozdy). To, w jaki sposób doszło do strzałów, też jest przedmiotem naszych ustaleń, mogła być to broń hukowa, broń czarnoprochowa lub broń palna. Sprawdzamy, czy miał pozwolenie, jaki był to rodzaj broni oraz czy otworzył ogień, czy był to strzał niekontrolowany - mówi st. asp. Tomasz Piwowarski w rozmowie z Pudelek.pl. Antoni Królikowski za pomocą zdjęć, nagrań i wpisów przedstawił pełną wersję wydarzeń z Buska Zdroju. Nie brakuje wstrząsających momentów - aktor wciąż jest w szoku: Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju. - mówił rozemocjonowany.  Zacznijmy jednak od początku....

Ojciec Joanny Opozdy strzelał do jej mamy i Antka?
EastNews
Newsy
Ojciec Joanny Opozdy strzelał do jej siostry, mamy i Antka Królikowskiego? "Jestem zdruzgotana" 
W sieci pojawiło się szokujące nagranie z ojcem Joanny Opozdy w roli głównej. Jeden z portali podaje, że miał strzelać z broni palnej. Jest komentarz aktorki.

Szokujące informacje podaje portal Pudelek.pl. Serwis opublikował nagranie, na którym widać, a dokładniej słychać, jak ojciec Joanny Opozdy, Dariusz Opozda, strzela z broni palnej na klatce schodowej mieszkania w Busku Zdroju, w którym pojawili się wcześniej Antoni Królikowski oraz mama i siostra ciężarnej aktorki. Zobaczcie, co tam się wydarzyło. Strzelanina z udziałem ojca Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego  Dramatyczną sytuację z udziałem Antoniego Królikowskiego oraz mamy i siostry Joanny Opozdy opisuje portal Pudelek.pl, powołując się na informatorów oraz nagranie, które otrzymali od czytelników. O sporze w rodzinie Joanny Opozdy media mówiły już jakiś czas temu. Aktorka nie utrzymuje relacji ze swoim ojcem, Dariuszem, który jeszcze jakiś czas temu mieszkał na Madagaskarze. Po powrocie do Polski mężczyzna miał wyrzucić z mieszkania w Busku-Zdroju swoją żonę, Małgorzatę. Według informacji serwisu Opozda powymieniał zamki w drzwiach.  Zobacz także:  Joanna Opozda odpowiedziała na hejt dotyczący jej dziecka W sobotę mama Joanny Opozdy, Małgorzata, a także siostra aktorki oraz jej mąż, Antoni, pojawili się w mieszkaniu w Busku-Zdroju, aby zabrać rzeczy ze swojego mieszkania. Towarzyszyła im policja. W pewnym momencie mężczyzna zaczął krzyczeć:  Ty k***o stara wiesz, co się, k***rwa, za moment stanie. No, dawaj! Następnie doszło do wystrzałów z broni palnej! Słychać również krzyki przerażonych osób, potem zaś kamera kieruje się na twarz Dariusza Opozdy. Wystrzelone kule przebiły ścianę, a Pudelek dodaje: Jak dodaje nasz informator, kule przebiły ściany. Ponoć gdyby mierzono tylko trochę niżej, istnieje ryzyko, że pociski trafiłyby którąś z osób stojących po drugiej stronie - Małgorzatę...

Karolina Korwin-Piotrowska o awanturze w rodzinie Joanny Opozdy
Piotr Kamionka/REPORTER/East News/ TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Gwiazdy o awanturze w rodzinie Joanny Opozdy: "Są takie sytuacje, kiedy milczeć nie wolno"
Głos w sprawie ostrej kłótni w rodzinie żony Antoniego Królikowskiego zabrała Karolina Korwin-Piotrowska i Ilona Łepkowska. Sprawdźcie, co powiedziały!

Karolina Korwin-Piotrowska oraz Ilona Łepkowska skomentowały szokujące doniesienia dotyczące awantury w rodzinie Joanny Opozdy. Dziennikarka i scenarzystka zabrały głos w sprawie, która w miniony weekend wstrząsnęła polskim show-biznesem. Czy ich zdaniem głośna afera wpłynie na kariery Joanny Opozdy i jej męża, Antoniego Królikowskiego? Gwiazdy komentują aferę w rodzinie Joanny Opozdy W sobotę, 8 stycznia, w Busku-Zdroju doszło do prawdziwej awantury między rodzicami Joanny Opozdy. Po jakimś czasie portal pudelek.pl poinformował o całym wydarzeniu, podczas którego padły strzały z broni. Okazało się wówczas, że Antoni Królikowski razem z mamą i siostrą swojej żony pojawili się pod mieszkaniem w Busku-Zdroju, żeby odebrać rzeczy matki Joanny Opozdy. Z relacji mediów ojcec aktorki nie chciał ich wpuścić do środka, a w pewnym momencie doszło do ostrej wymiany zdań i strzałów.  Emocje nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Za chwilę pokażę Wam tutaj, jak brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki- mówił później Antoni Królikowski podczas relacji na InstaStories. Zobacz także:   Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Antek Królikowski: "Strzał przeleciał nad głową szwagierki" Ojciec Joanny Opozdy w oświadczeniu przesłanym do mediów odniósł się do oskarżeń kierowanych przez Antoniego Królikowskiego.  Działając na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, niniejszym chciałbym oficjalnie sprostować twierdzenia przemawiające za tym, że to pokrzywdzony ponosi jakąkolwiek winę w całym zajściu, do którego doszło w dniu 8 stycznia 2022 r. Już sama analiza nagrań dostępnych w Internecie dowodzi, że...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik