Anna Kalczyńska przyznała się do wpadki
ONS

Kalczyńska nie planowała trzeciej córki. Opowiedziała o tym w wywiadzie

Anna Kalczyńska przyznała się do wpadki
ONS

Anna Kalczyńska po tym jak zastąpiła Jolantę Pieńkowską w studiu "Dzień Dobry TVN" musiała zdobyć przychylność widzów. Na początku nie było łatwo i dziennikarka zaliczyła kilka wpadek. Później zdobyła się też na szczere wyznania. Zobacz: Kalczyńska zrealizowała swoje postanowienie z zeszłego roku. Było bardzo nietypowe

Nie jest tajemnicą, że prezenterka ma trójkę dzieci i od wielu lat jest w szczęśliwym małżeństwie. Kalczyńska doskonale łączy rolę matki z karierą zawodową. Ostatnio jednak przyznała, że najmłodsza córeczka była dla niej wielkim zaskoczeniem, ale jednocześnie dużym szczęściem. W wywiadzie z Rewią opowiedziała o tym zdarzeniu ze swojego życia:

Rodzina tylko wtedy jest szczęśliwa, kiedy każdy z jej członków się spełnia. W moim przypadku praca jest bardzo ważna, ale to rodzina trzyma mnie w pionie. Szczerze mówiąc, trzecia córeczka była dla nas zaskoczeniem, ale dziś już wiem, że jest ona wspaniałym prezentem od losu. I teraz, kiedy z każdym dniem moje dzieci są coraz bardziej samodzielne, możemy spokojnie z mężem budować nasze życie zawodowe.

Czy dziennikarka zdecyduje się na kolejne dziecko?

Zobacz: Kalczyńska ma sposób na udane pożycie: Seks jest smaczny, kiedy...
 Kalczyńska z mężem na Balu Dziennikarzy:

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56