Robert Lewandowski, Anna Lewandowski
Instagram

Lewandowscy zarabiają miliony i chętnie się nimi dzielą! Aż TYLE pieniędzy przeznaczyli na akcje charytatywne!

Robert Lewandowski, Anna Lewandowski
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy prawdopodobnie śpią na pieniądzach;). Nie jest tajemnicą, że ich zarobki znacznie przekraczają średnią krajową, a oni sami nie szczypią się z wydatkami (ZOBACZ: Ania i Robert Lewandowscy wybrali bardzo luksusowy wózek dla Klary! Znamy model i cenę!). Do tego Lewandowscy równie chętnie dzielą się swoimi pieniędzmi i aktywnie wspierają akcje charytatywne. Dziennikarz sportowy Piotr Koźmiński na łamach se.pl oszacował, ile pieniędzy para przekazała na pomoc innym. 

 

- Z moich informacji wynika, że z własnych pieniędzy Lewandowscy przekazali już na cele charytatywne PONAD MILION ZŁOTYCH. To bardzo ostrożne szacunki, ta kwota może być jeszcze wyższa, ponieważ o wielu ich akcjach nie wiemy jako że Lewandowscy często wolą pozostać w tych sprawach anonimowi i robią wielkie przelewy jako „anonimowi pomagacze” - napisał Piotr Koźmiński. 

Lewandowscy wydali milion na pomoc innym? 

 

Akcje, o których było głośno, to m.in. pomoc dla małego Antosia Rudzkiego, który chorował na siatkówczaka obuocznego. Chłopiec nie miał szans na leczenie w Polsce, a jedyną nadzieją dla niego była terapia w Ameryce, która kosztowała pół miliona złotych. Lewandowscy wpłacili dwa razy po 50 tysięcy. Taką samą kwotę wpłacili na leczenie oraz operację Cyprianka, który chorował na padaczkę lekoodporną. Para często wspiera nie tylko finansowo, ale i mentalnie osoby potrzebujące. Robert Lewandowski odwiedził Cyprianka w szpitalu i podarował mu piłkę z autografem i koszulkę. Nie da się ukryć, że Robert i Anna mają wielkie serca! 

 

Zobacz: Nowe fotki Lewandowskich na Mazurach! Kto pomaga Ani i Robertowi w opiece nad Klarą? ZDJĘCIA

 

Przeczytaj też: Wpadka Ronaldo to szansa dla Lewandowskiego? Specjalista nie ma watpliwości: "Robert..."

 

Robert Lewandowski i mały Cyprianek

Robert Lewandowski i Cyprianek
Facebook

Anna Lewandowska podobnie, jak Robert bierze udział w różnych akcjach charytatywnych. 

Anna Lewandowska w sukience Just Paul
Instagram

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30