Anna i Robert Lewandowscy z "córką"

Anna i Robert Lewandowscy zainwestowali... w serwis ślubny! Wiemy ile!

Anna i Robert Lewandowscy z "córką"

Anna i Robert Lewandowscy inwestują w serwis ślubny! Trenerka i sportowiec są jednymi z najlepiej zarabiających gwiazd w Polsce. Piłkarz nieustannie inwestuje zarobione pieniądze, aby mieć zabezpieczenie na przyszłość. Jednym z takich przykładów jest osiedle w Warszawie, które niebawem zostanie oddane do użytku i inne nieruchomości, które Lewandowscy zakupili. Poza tym niedawno pojawiła się informacja, że Robert Lewandowski zbuduje klinikę sportową w Warszawie!

 

Lewandowscy inwestują w serwis ślubny

Dodatkowo za namową swojego menadżera Cezarego Kucharskiego, Robert Lewandowski stał się współudziałowcem w polskim funduszu VC Protos, który inwestuje w start-upy. Teraz wspomniany fundusz zakupił udziały w serwisie ślubnym za 3,5 miliona złotych! Właściciel VC Protos wyznał, że Ania Lewandowska i Robert Lewandowski zdawali sobie sprawę, w co będą inwestowane ich pieniądze:

Ania i Robert zainwestowali w nas poprzez fundusz Protos VC. Wiedzą o serwisie i często nas wspierają. Pieniądze z tej  inwestycji zostaną przeznaczone na wzmocnienie naszego zespołu i dalszą rozbudowę platformy - mówi właściciel serwisu w pb.pl.

Gratulujemy!

 

Zobacz: Robert Lewandowski jako... współczesny dżentelmen. Pasuje mu ten styl? Kulisy sesji zdjęciowej

 

Anna i Robert Lewandowscy inwestują w serwis ślubny

Anna i Robert Lewandowscy

 

Zakochani mnożą swoją fortunę!

Ania Lewandowska w szarym swetrze

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23