Anna Guzik pokazała ciążowy brzuszek

 

Wszystko wskazuje na to, że Anna Guzik kończy urlop macierzyński i na dobre wraca do pracy! Przypomnijmy, w marcu 2016 gwiazda została mamą bliźniaczek - Niny i Barbary, a w czerwcu ubiegłego roku urodziła trzecią córkę, Bognę. Już wiosną fani Guzik będą mogli zobaczyć ją w show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka pokaże tam nie tylko swój wokalny talent, lecz także pełne spektrum możliwości aktorskich! Ale to nie wszystko! Jak donosi "Party", Anię zobaczymy też w nowym projekcie, napisanym z myślą o niej. Jakim?

 

Przeczytaj: Uczestnicy "Twoja twarz brzmi znajomo" w komplecie! Towarzyszył im ktoś wyjątkowy...

 

Anna Guzik w nowym projekcie!

Ta informacja z pewnością ucieszy jej fanów. Guzik zagra bowiem w nowej sztuce teatralnej, w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Co ciekawe, tę rolę reżyser Jacek Bończyk napisał specjalnie dla Ani. A aktorka zagra w niej... matkę dwojga dzieci, dla której macierzyństwo jest błogosławieństwem, ale też przeszkodą w realizacji planów zawodowych.

Ania od lat z powodzeniem gra "Singielkę" w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Od czasu premiery, zmieniła się jej sytuacja rodzinna, jest teraz szczęśliwą żoną i mamą. Uznałem, że warto byłoby rozwinąć ten wątek i przełożyć go także na losy jej teatralnej bohaterki. Pracuję już nad scenariuszem drugiej części spektaklu, który nie będzie, oczywiście, odzwierciedleniem życia Ani, pokaże natomiast rozterki kobiety, dla której dom i dzieci są wielkim szczęściem, ale też komplikują nieco jej życie zawodowe. Premiera już w maju – zapowiada w magazynie "Party" Jacek Bończyk, reżyser monodramu.

Zobacz także! Anna Guzik udzieliła pierwszego wywiadu po urodzeniu dzieci!

 

Jesteś ciekaw jak Anna Guzik zamierza połączyć wychowanie trzech córek z nowymi obowiązkami zawodowymi? Czy razem z mężem Wojciechem Tylką i dziewczynkami przeprowadzi się z Bielska-Białej do Warszawy? Te informacje znajdziesz w nowym "Party".

 

Anna Guzik będzie gwiazdą show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Uczestnicy
M. Zawada

Aktorka wraca do pracy po narodzinach trzeciej córki! Tatą dziewczynek jest Wojciech Tylka.

Anna Guzik urodziła córkę

Anna Guzik z mężem

 

 

Więcej na temat Anna Guzik