Anna Grodzka jest poważnie chora! Potrzebowała dużej sumy na operację! Udało się ją zebrać?

 

Po nieudanej próbie kandydowania na urząd prezydenta i niezdecydowania się na reelekcję poselską w 2015 roku, Anna Grodzka wycofała się w dużym stopniu z życia politycznego. W ostatnich dniach znów jest o niej bardzo głośno, niestety nie za sprawą dobrych wiadomości...

 

Anna Grodzka ciężko chora! Czeka ją kosztowna operacja!

 

Mało kto wie, ale Anna od ponad trzech lat zmaga się z chorobą kręgosłupa, co było m.in powodem ograniczenia jej aktywności na scenie politycznej. Przez cały ten czas zbierała pieniądze na kosztowną operację, która może jej jednak pomóc. 

 

Ból się nasilił, pojawiły się problemy z chodzeniem, więc do pomocy włączył się Robert Biedroń, który za pomocą swoich social mediów, zaapelował o wsparcie finansowe dla byłej posłanki:

 

Ania to super osoba i polityczka walcząca o sprawiedliwość i równe prawa dla wszystkich. Praca z nią w parlamencie była dla mnie wielką inspiracją.
Teraz potrzebuje od nas wsparcia w dojściu do zdrowia!💪💪💪


Prezydent Słupska wiedział co robi! W niecałe 24 godziny uzbierano potrzebną sumę na kosztowną operację:

Drogi darczyńcy. Stało się. Zebraliśmy potrzebną kwotę w mniej niż półtorej doby. Jestem wzruszona Waszym dobrym sercem. Każda choćby najmniejsza wpłata pokazuje, jak ważna jest dla nas Ania i jak bardzo chcemy pomóc jej wrócić do zdrowia. Zebrana kwota powinna wystarczyć już na operację, a nadwyżkę przeznaczymy na dofinansowanie koniecznej po operacji rehabilitacji. Dziękuję Wam z całego serca za mobilizację, empatię i zrozumienie. Jesteście wspaniali. Termin operacji już potwierdzony. Miejmy nadzieję, że pozwoli Ani wrócić do zdrowia - napisała na stronie akcji Lalka Podobińska.

 

Przypomnijmy tylko, że jeszcze wczoraj brakowało 23 tysięcy złotych, na ten moment jest nadwyżka, a na stronie widnieje suma 25 733 złotych! 

 

Trzymamy kciuki za powodzenie operacji i powrót do zdrowia Anny!

 

Polecamy: Anna Grodzka chce schudnąć. Zatrudniła trenera zagranicznych gwiazd

 

Była posłanką z ramienia "Ruchu Palikota" w latach 2011 - 2015.

Anna Grodzka na inauguracji Infolinii dla bociana
ONS

 

Jako osoba transseksualna popiera środowiska LGBT

Anna Grodzka na gali LGBT
ONS

 

Więcej na temat Anna Grodzka Robert Biedroń
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13