Anna Dereszowska z partnerem, Danielem Duniakiem
Paparazzi

Anna Dereszowska wzięła ślub?! Zobaczcie zdjęcie aktorki w sukni ślubnej!

Anna Dereszowska z partnerem, Danielem Duniakiem
Paparazzi

Anna Dereszowska pochwaliła się na swoim Facebooku zdjęciem w sukni ślubnej. Fani szybko zaczęli jej składać gratulacje. Czy to oznacza, że Dereszowska wzięła ślub ze swoim ukochanym Danielem Duniakiem? Anna Dereszowska jako panna młoda wygląda uroczo.

 

Anna Dereszowska w sukni ślubnej

 

Okazuje się, że to, niestety, stylizacja do filmu, w którym Anna Dereszowska gra jedną z głównych ról. W filmie "Porady na zdrady" Ania zagra kobietę, która ma nietypowy biznes - sprawdza wierność przyszłych panów młodych na życzenie ich narzeczonych.

 

Jednak sama Ania Dereszowska, choć podobno zaręczyła się z ojcem swojego synka Danielem Duniakiem już w 2014 roku, na razie o ślubnych planach nie wspomina. W sierpniu ich synek Maks skończy rok, może to będzie czas, żeby pomyśleć o wymarzonym ślubie? :) Sukienkę już ma.

 

Zobacz także: Bardzo urocze zdjęcia Anny Dereszowskiej z synkiem Maksem! Ten maluch skradł nam serce

 

Anna Dereszowska ma już z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim 9-letnią córkę Lenę. Nigdy jednak para się nie pobrała.

Piotr Grabowski, Anna Dereszowska
ONS

 

Anna Dereszowska jest szczęśliwa w nowym związku z fotografem Danielem Duniakiem. Niedawno razem zamieszkali w nowym domu. Czy wezmą ślub?

Anna Dereszowska i Daniel Duniak na koncercie w Teatrze Polskim
ONS

Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04