Anna Dereszowska o śmierci matki
ons

Narodziny córki Dereszowskiej wiążą się z rodzinną tragedią: To było mistyczne przeżycie

Anna Dereszowska o śmierci matki
ons

Anna Dereszowska to aktorka, która nie boi się ciekawych ról i nowych zadań. Wszyscy pamiętają choćby jej kultową już rolę z filmu "Lejdis", gdzie wcieliła się w temperamentną Korbę. Gwiazda lubi wyzwania, a niedawno postawiła na kolejne. Zobacz: Dereszowska w nowym projekcie. To bardzo trudne

Dereszowska wystąpiła w filmie dokumentalnym "Trzy na godzinę", który emitowany jest na TVN Style i dotyczy przemocy seksualnej w Indiach. Aktorka spotkała się z ofiarami gwałtu i rodzicami kobiety zmarłej wyniku napaści na tle seksualnym i zdobyła się na równie szczere wyznania, jak pozostali bohaterowie. Wczoraj w jednym z wyemitowanych fragmentów widzowie mogli zobaczyć, jak ze wzruszeniem Anna Dereszowska opowiadała o swojej córce, mówiąc, że nie wyobraża sobie, aby ona coś takiego przeżyła. Przyznała też, że jej narodziny były mistycznym przeżyciem:

Moja mama zmarła, kiedy miałam 9 lat, a moja córeczka Lenka przyszła na świat w rocznicę jej śmierci. To było dla mnie takie mistyczne przeżycie.

Córka aktorki Lenka, ze związku z Piotrem Grabowskim, ma dzisiaj 6 lat.

Zobacz: Grabowski PIERWSZY raz o głośnym rozstaniu z DereszowskąDereszowska w pięknej, czerwonej sukni:

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05