Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Anna Dereszowska: "Macierzyństwo jest cudowne! Już się każdym katarkiem nie przejmuję!" WIDEO

Anna Dereszowska: "Macierzyństwo jest cudowne! Już się każdym katarkiem nie przejmuję!" WIDEO

W połowie sierpnia Anna Dereszowska po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła syna Maksa, którego ojcem jest fotograf Daniel Duniak. To już drugie dziecko aktorki, która ma już 8-letnią córkę Lenę. Jak aktorka radzi sobie z dwójką dzieci? 

"Dużo mama pracy i trudno mi tego maluszka zostawiać w domu, ale taką sobie mamusię wybrać. Jak tylko skończę premierę to będę częściej w domu", powiedziała nam Ania.

Aktorka przygotowuje się obecnie do premiery w Teatrze 6.piętro. W jednym z wywiadów mówiła, że z chęcią przedłużyłaby swój urlop macierzyński. Nie jest jej łatwo połączyć pracę z opieką nad noworodkiem, ale ma sporą pomoc.


"Mam wielkie wsparcie w moim partnerze i córce, która jest na tyle duża, że mogę na nią liczyć. Ona sama się do tego garnie (...) Macierzyństwo jest cudowne. A to drugie jest jeszcze cudowniejsze, bo jest spokojniejsze. Pozbawione nerwów. Już człowiek się każdym katarkiem nie stresuję", zdradziła nam Dereszowska.

Anna Dereszowska nie tylko szybko wróciła do pracy po ciąży, ale też błyskawicznie odzyskała świetną figurę. Sami zobaczcie: Anna Dereszowska po raz pierwszy na salonach po porodzie!

 

Anna Dereszowska z partnerem, Danielem Duniakiem
Paparazzi

 

Anna Dereszowska

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy na Festiwalu Aktorstwa Filmowego we Wrocławiu
East News
Newsy
Seksowna Anna Dereszowska na festiwalu
Seksowna Anna Dereszowska na festiwalu
Anna Dereszowska z partnerem, Danielem Duniakiem
Paparazzi
Newsy
Takie zdjęcia to rzadkość: Anna Dereszowska z partnerem
Takie zdjęcia to rzadkość: Anna Dereszowska z partnerem
Anna Dereszowska pokazała zdjęcie po porodzie
ONS
Newsy
Anna Dereszowska dwa tygodnie po porodzie. Superfigura! ZDJĘCIE
Wow!

11 sierpnia 2015 na świat przyszedł synek Anny Dereszowskiej , Maks. Ojcem dziecka jest Daniel Duniak, nowy partner aktorki, z którym związała się po rozstaniu z Piotrem Grabowskim. Młoda mama jest bardzo szczęśliwa. Zobacz: Znamy imię drugiego dziecka Anny Dereszowskiej! Na Facebooku pojawiło się zdjęcie Anny dwa tygodnie po porodzie! Musimy przyznać, że Dereszowska prezentuje się znakomicie - zwłaszcza jej bardzo zgrabna sylwetka! Aktorka szybko wróciła do pracy - szykuje sesję do nowej kampanii reklamowej oraz udziela wywiadów. Ciekawe, kiedy wróci na plan "Barw Szczęścia". Zobacz: Anna Dereszowska szuka domu pod Warszawą. A co z jej mieszkaniem na Saskiej Kępie?     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Kochani! W najbliższą środę (26.08) możemy spotkać się na video chacie :) Opowiem Wam o swojej przygodzie z aktorstwem,... Posted by Anna Dereszowska Official on  24 sierpnia 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Wakacyjne pozdrowienia z pracy 󾌩Sesja z Philips. Miło bardzo 󾌸 Posted by Anna Dereszowska Official on  7 lipca 2015    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner