W połowie sierpnia Anna Dereszowska po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła syna Maksa, którego ojcem jest fotograf Daniel Duniak. To już drugie dziecko aktorki, która ma już 8-letnią córkę Lenę. Jak aktorka radzi sobie z dwójką dzieci?

Reklama

"Dużo mama pracy i trudno mi tego maluszka zostawiać w domu, ale taką sobie mamusię wybrać. Jak tylko skończę premierę to będę częściej w domu", powiedziała nam Ania.

Aktorka przygotowuje się obecnie do premiery w Teatrze 6.piętro. W jednym z wywiadów mówiła, że z chęcią przedłużyłaby swój urlop macierzyński. Nie jest jej łatwo połączyć pracę z opieką nad noworodkiem, ale ma sporą pomoc.

"Mam wielkie wsparcie w moim partnerze i córce, która jest na tyle duża, że mogę na nią liczyć. Ona sama się do tego garnie (...) Macierzyństwo jest cudowne. A to drugie jest jeszcze cudowniejsze, bo jest spokojniejsze. Pozbawione nerwów. Już człowiek się każdym katarkiem nie stresuję", zdradziła nam Dereszowska.

Anna Dereszowska nie tylko szybko wróciła do pracy po ciąży, ale też błyskawicznie odzyskała świetną figurę. Sami zobaczcie: Anna Dereszowska po raz pierwszy na salonach po porodzie!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama