Anna Dereszowska o śmierci matki
ONS

Śmierć matki mocno wpłynęła na życie Anny Dereszowskiej. Nie obyło się bez pomocy psychologa

Anna Dereszowska o śmierci matki
ONS

Anna Dereszowska od ponad roku związana jest z nowym partnerem, Danielem Duniakiem. Dopiero teraz gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o nowej relacji, o czym pisaliśmy kilka tygodni temu. Zobacz: Dereszowska pierwszy raz oficjalnie o nowym związku. Już nie ukrywa partnera

W nowym numerze "Urody Życia" Anna zdobyła się na kolejne szczere wyznania, które padły przy okazji rozmowy na temat śmierci mamy. Kobieta zmarła w młodym wieku, a jej odejście wpłynęło na dalsze życie gwiazdy:

Miałam 9 lat, kiedy zmarła moja mama. Była bardzo lubiana. Na pogrzeb przyszły tłumy, kościół w Mikołowie był pełen, jak na święta. Ksiądz mówił, że takiego pogrzebu w parafii nie było. (...) Pamiętam, że miałam takie poczucie, iż Andrzej, mój brat, był bardziej związany z mamą niż ja. On był synkiem mamusi, ja byłam córeczką tatusia. Wydawało mi się, że on przeżył bardziej śmierć mamy. Ale prawda jest taka, że oboje przeżyliśmy jej odejście bardzo, bardzo mocno, ale każde z nas inaczej. To zrozumiałam dopiero później.


Anna Dereszowska powiedziała również, że po odejściu matki chciała być bardzo silna i samodzielna. Dzięki pomocy specjalistów zrozumiała, że nie zawsze musi wszystko stawiać na jedną kartę:

Wydawało mi się, że muszę być bardzo dojrzała, silna i dzielna. Dopiero od niedawna - i pomogła mi w tym terapia - pozwalam sobie na to, by ktoś mi pomógł. 


Najważniejsze to pokonywać swoje słabości. Cały wywiad w nowej "Urodzie Życia".

Zobacz: Do tej pory to Lewandowska i Chodakowska zachęcały do ruchu. Dołączyły do nich inne gwiazdy
 




 

Dereszowska z nowym partnerem na salonach:

Więcej na temat Anna Dereszowska Uroda Życia
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11