Anna Dereszowska jest mamą trójki dzieci - 13-letniej Lenki, 6-letniego Maksa, a także Aleksandra, który przyszedł na świat w połowie listopada 2020 roku. Aktorka należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności i raczej rzadko wypowiada się na tematy związane z jej życiem rodzinnym. Tym razem gwiazda zrobiła jednak mały wyjątek i zdradziła nam, skąd wziął się pomysł na imię dla jej najmłodszej pociechy.

Reklama

Zobacz także: Anna Dereszowska skrytykowana za nową fryzurę: "Ciotka Ania"

Anna Dereszowska zdradziła, kto pomógł jej wybrać imię dla najmłodszego synka!

Anna Dereszowska wyjawiła nam, jak czuje się jako mama trójki dzieci. Gwiazda jest oczywiście bardzo szczęśliwa, bo mały Aleksander dodał do rodziny jeszcze więcej radości. Aktorka w rozmowie z reporterką Party.pl zdradziła również, kto pomógł jej oraz jej partnerowi wybrać imię dla najmłodszej pociechy.

- Imię tak naprawdę podsunęły nam starsze dzieci, Lenka i Maks. Bardzo nam to imię pasuje - powiedziała nam Anna Dereszowska.

Reklama

Anna Dereszowska powiedziała nam również, że Aleksander otrzymał też drugie imię - ma ono dla aktorki wyjątkowe znaczenie! Więcej szczegółów na ten temat dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama