Poród Anny Czartoryskiej
ONS
Newsy

Poród Czartoryskiej zbliża się wielkimi krokami. Wyda na niego prawdziwą fortunę

Weźmie przykład z koleżanek

Ciąża Anny Czartoryskiej wzbudza sporo emocji w mediach, choć ona sama niechętnie wypowiada się na temat swojego stanu. Nie rezygnuje za to z aktywności zawodowej i stosunkowo często widujemy ją na salonach. Ostatnio Czartoryska promowała swoją płytę. Przypomnijmy: Czartoryska pokazała duży ciążowy brzuszek. Kiedy poród księżniczki?

Poród aktorki zbliża się wielkimi krokami i tabloidy spekulują, że rozwiązanie nastąpi na początku lata. Dziennik "Fakt" donosi natomiast, że Czartoryska zdecyduje się urodzić w jednej z dwóch prywatnych klinik w Warszawie. Tabloid dodaje, że Anna postawi prawdopodobnie na tę samą placówkę, w której rodziły m.in. Małgorzata Socha i Dorota Gardias. Tak luksusowe warunki i kompleksowa opieka to wydatek rzędu 15 tysięcy złotych, ale akurat o finanse księżniczka martwić się nie musi.

Taki wydatek jest zrozumiały czy to już przesada?

Zobacz: Czartoryska narzeka na pracę: "Bycie celebrytką to obciach"

Ciężarna Czartoryska na gali Viva! Najpiękniejsi 2014:

Syn Anny Czartoryskiej. Ksawery syn Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego
Party
Newsy
Jest pierwsze zdjęcie Czartoryskiej z synem po porodzie [PAPARAZZI]
Łatwo o skojarzenia z księżną Kate

Ciąża Anny Czartoryskiej od samego początku wzbudzała ogromne emocje. W tabloidzie ogłosiła ją teściowa aktorki, a ona sama w wywiadach zapewniała, że nie interesuje ją pusty celebrytyzm i promowanie się na ciąży. Nieco ponad tydzień temu Anna urodziła syna, któremu wraz z mężem nadała klasyczne imię. Przypomnijmy: Czartoryska urodziła! Wiemy jak dała na imię dziecku Dziecko przyszło na świat 11 lipca w ulubionej klinice gwiazd w Warszawie - rodziły tam m.in. Kasia Cichopek , Małgorzata Socha czy Anna Mucha . Jak donosi "Party", poród Czartoryskiej odbył się bez komplikacji, a jej syn waży prawie 4 kilo. Michał Niemczycki odebrał ukochaną  ze szpitala dwa dni później, gdzie czekał już na nich tłum paparazzi. Co ciekawe, towarzystwo fotoreporterów nie przeszkadzało małżeństwu. Czartoryska, podobnie jak rok temu księżna Kate , nie ukrywała też zaokrąglonej jeszcze po porodzie figury. Zobacz: Czartoryska wydała na poród prawdziwą fortunę Anna Czartoryska tuż przed porodem na imprezie:

Anna Czartoryska urodziła
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Anna Czartoryska urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?
Rodzice wybrali piękne imię

Anna Czartoryska mimo ciąży nie rezygnowała z zawodowych aktywności. Aktorka pokazywała się też publicznie, dzięki czemu mogliśmy podziwiać jej rosnący ciążowy brzuszek, który skrywała pod obszernymi kreacjami. Ostatni raz pojawiła się na imprezie pod koniec maja. Przypomnijmy: Ciężarna Czartoryska z OGROMNYM brzuszkiem wspiera męża. Lada moment urodzi Przez ostatni weekend nasiliły się spekulacje, że młodzi rodzice przywitali już na świecie dziecko i okazały się one prawdziwe. Jak udało się ustalić AfterParty.pl, Anna Czartoryska urodziła chłopca. Skontaktowaliśmy się z agentem gwiazdy, Pawłem Bieńkowskim , ale odmówił komentarza na ten temat.   Ania urodziła w piątek. Wraz z Michałem postanowili nadać synkowi imię Ksawery. Ania od początku ciąży nie chciała, aby było to medialne wydarzenie, więc dołożyła wszelkich starań, aby poród również przebiegł w tajemnicy. Na szczęście, mogła liczyć na wsparcie bliskich i profesjonalną obsługę kliniki - zdradza w rozmowie z nami znajoma aktorki. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy! Zobacz: Czartoryska wyda na poród prawdziwą fortunę

Te gwiazdy zostaną mamami w 2015 roku
ONS
Newsy
Baby boom w pełni. Te gwiazdy urodzą w 2015 roku
Zielińska, Szwed, Wendzikowska i wiele innych

Rok 2014 upłyną w show-biznesie pod znakiem ciąż polskich gwiazd. Mamami zostały m.in. Małgorzata Kożuchowska oraz Anna Czartoryska- Niemczycka. Na świat przyszło również drugie dziecko Anny Muchy. Przypomnijmy: Ten rok upłynął pod znakiem baby boom w show-biznesie. Te gwiazdy urodziły dziecko w 2014 Rok 2015 zapowiada się jednak podobnie. Wśród gwiazd, które oczekują na poród są m.in. Anna Wendzikowska oraz Aleksandra Szwed. Najwięcej mówi się o ciąży Katarzyny Zielińskiej. Jednak to nie koniec . Pełną listę gwiazd oczekujących na poród przygotował serwis www.babyonline.pl. Wszystkie przyszłe mamy możecie znaleźć pod tym adresem . Wszystkim przyszłym mamom życzymy dużo zdrowia. Zobacz: Kożuchowska o powrocie do pracy: Bałam się wyjścia z domu. Z pomocą przyszedł mąż Katarzyna Zielińska na imprezie:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner