Anna Czartoryska urodziła
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: Anna Czartoryska urodziła! Chłopiec czy dziewczynka?

Rodzice wybrali piękne imię

Anna Czartoryska mimo ciąży nie rezygnowała z zawodowych aktywności. Aktorka pokazywała się też publicznie, dzięki czemu mogliśmy podziwiać jej rosnący ciążowy brzuszek, który skrywała pod obszernymi kreacjami. Ostatni raz pojawiła się na imprezie pod koniec maja. Przypomnijmy: Ciężarna Czartoryska z OGROMNYM brzuszkiem wspiera męża. Lada moment urodzi

Przez ostatni weekend nasiliły się spekulacje, że młodzi rodzice przywitali już na świecie dziecko i okazały się one prawdziwe. Jak udało się ustalić AfterParty.pl, Anna Czartoryska urodziła chłopca. Skontaktowaliśmy się z agentem gwiazdy, Pawłem Bieńkowskim, ale odmówił komentarza na ten temat.
 

Ania urodziła w piątek. Wraz z Michałem postanowili nadać synkowi imię Ksawery. Ania od początku ciąży nie chciała, aby było to medialne wydarzenie, więc dołożyła wszelkich starań, aby poród również przebiegł w tajemnicy. Na szczęście, mogła liczyć na wsparcie bliskich i profesjonalną obsługę kliniki - zdradza w rozmowie z nami znajoma aktorki.


Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

Zobacz: Czartoryska wyda na poród prawdziwą fortunę

Syn Anny Czartoryskiej. Ksawery syn Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego
Party
Newsy
Jest pierwsze zdjęcie Czartoryskiej z synem po porodzie [PAPARAZZI]
Łatwo o skojarzenia z księżną Kate

Ciąża Anny Czartoryskiej od samego początku wzbudzała ogromne emocje. W tabloidzie ogłosiła ją teściowa aktorki, a ona sama w wywiadach zapewniała, że nie interesuje ją pusty celebrytyzm i promowanie się na ciąży. Nieco ponad tydzień temu Anna urodziła syna, któremu wraz z mężem nadała klasyczne imię. Przypomnijmy: Czartoryska urodziła! Wiemy jak dała na imię dziecku Dziecko przyszło na świat 11 lipca w ulubionej klinice gwiazd w Warszawie - rodziły tam m.in. Kasia Cichopek , Małgorzata Socha czy Anna Mucha . Jak donosi "Party", poród Czartoryskiej odbył się bez komplikacji, a jej syn waży prawie 4 kilo. Michał Niemczycki odebrał ukochaną  ze szpitala dwa dni później, gdzie czekał już na nich tłum paparazzi. Co ciekawe, towarzystwo fotoreporterów nie przeszkadzało małżeństwu. Czartoryska, podobnie jak rok temu księżna Kate , nie ukrywała też zaokrąglonej jeszcze po porodzie figury. Zobacz: Czartoryska wydała na poród prawdziwą fortunę Anna Czartoryska tuż przed porodem na imprezie:

Ada Fijał urodziła syna
ONS
Newsy
Ada Fijał urodziła! Informację o porodzie trzymała długo w tajemnicy
Córka czy syn?

Ada Fijał była jedną z tych gwiazd, które w ogóle nie potwierdziły informacji o ciąży. Aktorka na wydarzeniach publicznych występowała w kreacjach, które sprytnie maskowały jej ciążowe krągłości, a kiedy brzuszek zaczął być już naprawdę widoczny, po prostu zrezygnowała z bywania. Od miesiąca na próżno szukać jakichkolwiek wzmianek na temat wyjść Ady. Teraz już wiadomo dlaczego. Jak informuje "Flesz", Fijał w ostatnim tygodniu sierpnia została mamą. Gwiazda urodziła swojego pierwszego syna, którego narodziny odbyły się w ulubionej klinice gwiazd na warszawskim Wilanowie. W tej samej swoje dzieci urodziły Anna Mucha, Małgorzata Socha i Anna Czartoryska . Zobacz: Mucha i Socha wydały na poród majątek! To tutaj rodziły dzieci Czy poród wpłynie na zmianę jej planów zawodowych? Okazuje się, że w bardzo nieznacznym stopniu. "Flesz" donosi bowiem, że Ada planuje szybko powrócić na plan i skupić się na grze aktorskiej , którą chce pogodzić z macierzyństwem. Adzie serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla maluszka :) Zobacz: Fijał oburzona decyzją Chazana. Jako lekarz ma dla niego radę Ostatnie zdjęcia Ady Fijał w ciąży:

Te gwiazdy zostaną mamami w 2015 roku
ONS
Newsy
Baby boom w pełni. Te gwiazdy urodzą w 2015 roku
Zielińska, Szwed, Wendzikowska i wiele innych

Rok 2014 upłyną w show-biznesie pod znakiem ciąż polskich gwiazd. Mamami zostały m.in. Małgorzata Kożuchowska oraz Anna Czartoryska- Niemczycka. Na świat przyszło również drugie dziecko Anny Muchy. Przypomnijmy: Ten rok upłynął pod znakiem baby boom w show-biznesie. Te gwiazdy urodziły dziecko w 2014 Rok 2015 zapowiada się jednak podobnie. Wśród gwiazd, które oczekują na poród są m.in. Anna Wendzikowska oraz Aleksandra Szwed. Najwięcej mówi się o ciąży Katarzyny Zielińskiej. Jednak to nie koniec . Pełną listę gwiazd oczekujących na poród przygotował serwis www.babyonline.pl. Wszystkie przyszłe mamy możecie znaleźć pod tym adresem . Wszystkim przyszłym mamom życzymy dużo zdrowia. Zobacz: Kożuchowska o powrocie do pracy: Bałam się wyjścia z domu. Z pomocą przyszedł mąż Katarzyna Zielińska na imprezie:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner