Anna Czartoryska i Michał Niemczycki na Gali Nagród Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta
Akpa

Czartoryska chwali męża milionera. Pierwszy raz opowiedziała o nim jako ojcu. Zdradziła więcej, niż mogła

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki na Gali Nagród Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta
Akpa

Anna Czartoryska po urodzeniu dziecka szybko postanowiła wrócić do pracy. Aktualnie możemy oglądać jej poczynania w programie emitowanym na antenie Polsatu, "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobacz: Niesamowite metamorfozy w  pierwszym odcinku "TTBZ"

Aktorka w show może pochwalić się zarówno umiejętnościami aktorskimi jak i wokalnymi. Dla młodej mamy to spore wyzwanie taka rozłąka z dzieckiem, a w najnowszym wywiadzie dla "Party" zdradziła kilka rzeczy, które cieszyły ją zanim zdecydowała się na powrót do pracy. I wbrew pozorom są to błahe rzeczy, które wpływały na dobre samopoczucie gwiazdy:

Wieczory w domu, bez makijażu, butów na obcasie, spacery po Warszawie, długie poranki, kiedy nie goniłam na plan. Takie zwykłe rzeczy. 

Czartoryska przyznała również, że szybszy powrót do pracy jest możliwy dzięki jej bliskim:

Mogłam to zrobić tylko dlatego, że obie babcie, a przede wszystkim mój mąż obiecali, że będą mnie wspierać i mi pomagać. 
 

Opowiedziała również, jakim ojcem jest jej partner, Michał:

Zawsze wiedziałam, że Michał będzie świetnym ojcem. Fakt, iż zdecydowałam się wrócić do pracy, świadczy o tym, że uznałam go za tatę pełną gębą. Więcej nie powiem, bo to jego prywatne sprawy - mówi

Kibicujecie Ani w "TTBZ"?

Zobacz: Zjawiskowa Czartoryska w stylizacji Guess
 
 

Anna Czartoryska na ramówce Polsatu

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15