Anna Bardowska z córką
screen youtube.com

Anna Bardowska szczerze o swojej chorobie: "Mam ostrą anemię". Zdradziła również, czy chce mieć więcej dzieci!

Anna Bardowska z córką
screen youtube.com

Ania Bardowska w najnowszym filmie opublikowanym w sieci przyznała, że choruje na anemię i zdradziła, czy planuje kolejną ciążę! Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Ania zrobiła na rolniku ogromne wrażenie już na etapie czytania listów. Chyba wszyscy fani show TVP pamiętają, że kiedy Grzesiek czytał list od Ani zabiły kościelne dzwony- rolnik wyznał wówczas, że właśnie przed taką kobietą mógłby klęknąć na jedno kolano i się jej oświadczyć. W trakcie programu między Anią a Grześkiem rodziło się uczucie, a kilka miesięcy po zakończeniu drugiej edycji "Rolnika" para zdecydowała się na ślub. Po jakimś czasie na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, syn Jaś. Kilka tygodni temu Ania i Grzesiek po raz drugi zostali rodzicami. Teraz żona rolnika zdradziła, czy planuje kolejną ciążę! 

Anna Bardowska chce mieć więcej dzieci?

Ania i Grzesiek Bardowscy opublikowali na swoim kanale na youtube.com nowe nagranie, w którym nie tylko zdradzają, jak zmieniło się ich życie po narodzinach córeczki, ale również czy planują kolejne dziecko! Żona rolnika przyznała przy okazji, że choruje na anemię! 

Nie wiem, jak na razie nie jestem w stanie się skupić na tym, żeby myśleć o kolejnych dzieciach. Dzieci może bym chciała mieć więcej, ale jeszcze nie odpoczęłam po tych sytuacjach porodowych, okołoporodowych, tych wszystkich negatywnych wrażeniach jakie doświadczyłam. To nie chodzi tylko o mój wygląd, tylko o strach którego się najadłam, w sumie o wygląd też bo mam ostrą anemię- powiedziała Ania Bardowska. 

A jak narodziny drugiego dziecka skomentował Grzesiek?

Co mnie zaskoczyło? Że znowu nie sprawdziły się te wszystkie opowiadania naszych znajomych jak to będzie źle. Przy Jasiu słyszeliśmy wiele takich opinii, że nie będziemy spać, że dziecko będzie bolał brzuch, że jak będą rosły zęby to już w ogóle tragedia. A tutaj znowu się okazuje, że nie jest tak źle, że można sobie ze wszystkim poradzić. Oczywiście musimy wstawać w nocy, jesteśmy niewyspani czasami, ale Liwia nie sprawia problemów więc jest spokojnie- powiedział Grzesiek.

 Myślicie, że za jakiś czas rodzinka Bardowskich znów się powiększy?

Zobacz także: Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" tłumaczy, dlaczego porzuciła wieś! Już tam nie wróci?

Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili, jak wygląda ich życie po narodzinach drugiego dziecka.

Anna Bardowska przyznała, że zmaga się z anemią.

Anna Bardowska w bluzie
screen youtube.com

 

Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49