Ania Bałon o operacjach plastycznych
ONS

Bałon oszuka widzów? Znalazła pomysł na szybkie odchudzanie

Ania Bałon o operacjach plastycznych
ONS

Od ponad miesiąca cała Polska za sprawą "Dzień Dobry TVN" śledzi walkę Anny Bałon z nadwagą. Była modelka chce wrócić do formy, którą miała biorąc udział w drugiej edycji "Top Model". Aby się do tego zbliżyć musi schudnąć co najmniej 18 kilogramów. Jak na razie marnie jej to idzie. Zobacz: "Niepotrzebnie powiedziałam, że chcę zrzucić 18 kg"

Celebrytka w swojej diecie i treningach z osobistym trenerem zaliczyła już pierwszy kryzys. Ostatnio w rozmowie z serwisem newserialifestyle.pl zapytana o stosunek do chirurgii plastycznej wyznała, że jeśli chodzi o sprawy odchudzania, to mogłaby się poddać pewnym zabiegom.

- Jeżeli komuś ma to dać szczęście, jeśli ktoś ma na to pieniądze to dlaczego nie. Jeśli czyjeś życie ma się zmienić dzięki temu, że coś zmieni metodami takimi niekonwencjonalnymi, to proszę bardzo. Ja się nie sprzeciwiam. Ja nie mam potrzeby zmieniać nic plastycznie, ale spróbowałabym takich maszyn odchudzających. Chciałabym zobaczyć jaki to daje efekt. Jeżeli chodzi o odchudzanie, to mogłabym spróbować.


Myślicie, że Ania skusi się na jakiś odchudzający zabieg. W końcu ostatnio wiele znanych osób przed kamerami pokazuje, jak w gabinetach medycyny estetycznej coś sobie poprawia lub ujędrnia.

Zobacz: Ania Bałon jest od miesiąca na diecie. Ile już schudła?

O tym, że Ania jest sprytna mogliśmy się przekonać, gdy brała udział w "Top Model". Przypomnijcie sobie te momenty:

Otyła Bałon odchudza się z trenerem gwiazd:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17