Aktualna waga Ani Bałon
ONS

Bałon dalej chudnie. Zdradziła nam, ile kilogramów już zrzuciła

Aktualna waga Ani Bałon
ONS

Na początku września Anna Bałon podjęła walkę ze zbędnymi kilogramami. Aby mieć większą motywację w odchudzaniu postanowiła na antenie "Dzień Dobry TVN" pokazać jakie robi postępy. Uczestniczka "Top Model" przeszła m.in. na rygorystyczną dietę i personalne treningi. Zobacz: Bałon oszuka widzów? Znalazła pomysł na szybsze odchudzanie

W tym tygodniu wiele plotkarskich serwisów internetowych zaczęło się zastanawiać, czy Ania jeszcze w ogóle się odchudza. Celebrytka ostatnio nie pokazuje się na imprezach, przez co nie jesteśmy w stanie ocenić czy wytrwała w swoim postanowieniu. Przypomnijmy, że Bałon chciała w trzy miesiące zrzucić 18 kilogramów.

Zadzwoniliśmy więc do Ani z pytaniem o to, ile schudła i czy nadal się odchudza.

- Odchudzam się. Schudłam 7 kilo, a mam zamiar schudnąć jeszcze mniej więcej drugie tyle. Nie wiem ile dokładnie, bo nie odchudzam się "na kilogramy", a na kondycję ciała, centymetry i rozmiar - powiedziała Ania w rozmowie z AfterParty.pl.


Jak widać Bałon jest na dobrej drodze do osiągnięcia swojego planu. Może nie zrobi tego w trzy miesiące, jak zapowiadała wcześniej, ale ważne, że pomimo ogromnej krytyki się nie poddała i walczy o swoją formę.

Być może niedługo celebrytka pojawi się na jakiejś imprezie i zachwyci nową sylwetką, bez kamuflowania swoich krągłości. Zobacz: Ania Bałon próbuje ukryć krągłości wyszczuplającą sukienką

Otyła Bałon odchudza się z trenerem gwiazd:

Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34