Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anja Rubik ukradła sukienkę z pokazu La Manii
ONS
Newsy

Przez Rubik jedna z modelek nie poszła na pokazie Przetakiewicz: Biedna dziewczyna

Zaskakująca historia Anji

W środę odbył się pokaz nowej kolekcji marki Joanny Przetakiewicz - La Mania. Nie zabrakło na nim największych gwiazd polskiego show-biznesu, a wśród nich Anji Rubik, która tamtego wieczoru błyszczała najjaśniej. Przypomnijmy: Anja Rubik największą gwiazdą na pokazie La Manii. Pokazała sporo szczupłego ciała

Światowej sławy modelka na imprezie zaprezentowała się w pięknym, biało-złotym komplecie marki La Mania. W rozmowie z tvn.pl przyznała, że na półtorej godziny przed pokazem wpadła na backstage i zapytała Przetakiewicz, co mogłaby na siebie nałożyć. W ten sposób odebrała jednak szansę jednej z modelek, by zaprezentować się na wybiegu. Kreacja jednak na tyle jej się spodobała, że musiała ją mieć na sobie:

Ja wpadłam półtorej godziny temu na backstage, i mówię: "Słuchaj Joanna, co mam założyć?" I z wieszaków ukradłam którejś z modelek właśnie strój, więc jednak, biedna dziewczyna nie weszła na wybieg przeze mnie. To jest nakrycie w moim stylu, ja uwielbiam takie rozcięcia na nodze, ten detal który Joanna sama zaprojektowała i został wyprodukowany dla La Manii, jest bardzo piękny - przekonuje

Modelce chyba było trochę przykro...

Zobacz: Lewandowska spełniła swoje marzenie. Pochwaliła się selfie z Anją Rubik

Anja Rubik na pokazie La Manii w Soho FactoryAnja Rubik na pokazie La Manii:
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Syn Joanny Przetakiewicz prezesem La Manii
ONS
Newsy
Po wielkim sukcesie La Manii czas na zmiany. Przetakiewicz zaangażowała syna
To dla niego odpowiedzialne zadanie

Wczoraj w warszawskim Soho Factory odbył się wielki pokaz marki La Mania , którą prowadzi Joanna Przetakiewicz . Na imprezie pojawiło się grono gwiazd, które uwielbiają kolekcje projektantki ze względu na klasykę i ponadczasowość. Pojawiły się między innymi: Anja Rubik i Anna Lewandowska . Zobacz: Lewandowska spełniła swoje marzenie. Pochwaliła się selfie z Rubik Warto dodać, że La Mania jest znana nie tylko u nas w kraju, ale również za granicą. Marka posiada swój butik w jednym z najbardziej luksusowych domów handlowych na świecie, w londyńskim Harrodsie. Te ogromne sukcesy to przede wszystkim zasługa projektantki i jej konsekwencji, a także zespołu, którym kieruje. Teraz być może nadejdą nowe czasy dla La Manii, ponieważ Przetakiewicz mianowała swojego najstarszego syna Alexa prezesem firmy. Jednak nie tylko więzy rodzinne miały na to wpływ, ale również wykształcenie i pewne cechy charakteru, które z pewnością ułatwią mu pracę na tym stanowisku.  W jednym z wywiadów wyznała, że Alex skończył stosunki międzynarodowe na uczelni w Rzymie, a ponadto szybko nawiązuje nowe znajomości.  Zobacz: Przetakiewicz pokazała zdjęcie z urodzin. Zabrakło kilku świeczek     Przetakiewicz w czerni rozchwytywana przez gwiazdy na pokazie La Mania:

Wspólne zdjęcie Anny Lewandowskiej i Anji Rubik
ONS
Newsy
Lewandowska spełniła swoje marzenie. Pochwaliła się selfie z Anją Rubik
Jak wyszło?

Wczorajszy wieczór obfitował w wiele wrażeń, ponieważ w Soho Factory odbył się pokaz marki Joanny Przetakiewicz , La Manii. Na imprezie pojawiło się duże grono gwiazd, które z zaciekawieniem obserwowały kolekcję na wiosnę i lato. Wielkim zaskoczeniem było pojawienie się na widowni Anji Rubik , która w natłoku obowiązków przyjechała specjalnie do Warszawy, aby wesprzeć przyjaciółkę. Zobacz: Anja Rubik największą gwiazdą na pokazie La Mania. Pokazała sporo szczupłego ciała Oprócz topmodelki wśród osób wspierających projektantkę znalazła się Anna Lewandowska , która nosi projekty La Manii. Ceni je przede wszystkim za ponadczasowość, klasę i elegancję, a także za odrobinę pazura. Impreza ta była doskonałym pretekstem, aby Lewandowska poznała Rubik, o czym zawsze marzyła. Do spotkania doszło tuż po pokazie, a gwiazdy uwieczniły to wspólnym zdjęciem, tzw. selfie, którym trenerka pochwaliła się na Instagramie. Uśmiechy nie schodziły im z twarzy, a nawet udało im się chwilkę porozmawiać.  Która lepiej wypadła? Zobacz: Lewandowska nie chciała pozować na ściance. Wieczór spędziła w towarzystwie koleżanki celebrytki     Plejada gwiazd na pokazie La Manii:

Joanna Przetakiewicz dostała esemesa od Tommy'ego Hilifigera
ONS
Newsy
Hilfiger wspierał Przetakiewicz przed pokazem. Pokazała sms od projektanta
Joanna chwali się kolejną zagraniczną znajomością

Pokaz marki Joanny Przetakiewicz - La Manii, przyciągnął mnóstwo sław. Gospodyni tego wieczoru miała ręce pełne roboty - musiała zadbać, aby na wybiegu wszystko poszło zgodnie z planem, a po pokazie pozowała prawie ze wszystkimi gwiazdami do pamiątkowych zdjęć. Przypomnijmy: Przetakiewicz w czerni rozchwytywana przez gwiazdy po pokazie La Manii. Gratulacje złożyli wszyscy Choć nie wszyscy mogli pojawić się osobiście na imprezie, Joanna odbierała gratulacje i życzenia również telefonicznie. Napisał do niej nawet sam Tommy Hilfiger! W dniu pokazu, światowej sławy projektant wysłał jej smsa z życzeniami i gratulacjami. Zapewnił jednocześnie, że na pewno obejrzy pokaz w internecie. Joanna pochwaliła się wiadomością od Hilfigera na swoim blogu i trzeba po raz kolejny przyznać, że kto jak kto, ale ona naprawdę może pochwalić się ważnymi znajomościami. Tak wyglądał sms od Hilfigera: Zobacz: Przez Rubik jedna z modelek nie poszła na pokazie Przetakiewicz: Biedna dziewczyna Gwiazdy na pokazie Joanny Przetakiewicz:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner