Ania Lewandowska może pochwalić się znakomitą figurą! Żona Roberta Lewandowskiego ćwiczy codziennie, rzadko kiedy zdarza jej się odpuścić trening. 30-latka od kilku lat zachęca Polki do zdrowego stylu życiu i treningów. Na jej obozy treningowe jeżdżą m.in. Zosia Ślotała czy Agnieszka Woźniak-Starak. Czy na kolejnym obozie Ani zobaczymy Anję Rubik? Modelka uwielbia ćwiczyć i regularnie dba o swoją figurę! Podobnie jak żona Lewego, może pochwalić się świetnym brzuchem. Która ma lepsze ciało? Głosujcie w naszym pojedynku!

 

Zobacz też: Gwiazdy na obozie Anny Lewandowskiej! Jest Agnieszka Woźniak-Starak, Zosia Ślotała, polskie WAG's! Zobaczcie ZDJĘCIA

 

Ania Lewandowska zdjęcia z treningów w sieci umieszcza prawie codziennie. Trenerka ćwiczy o każdej porze dnia i nocy. Bardzo często widzimy ją bez makijażu! Żona Roberta Lewandowskiego bez dwóch zdań ma rewelacyjną figurę i wyćwiczony brzuch! Ciężko uwierzyć, że 30-latka jest mamą słodkiej Klary!

 

 

 

 

Wymiary Anji Rubik nigdy nie były tajemnicą. Światowej sławy modelka ma 179 cm wzrostu i 85 cm w biuście, 60 cm w talii i 90 cm w biodrach. Anja zawsze była bardzo szczupła, ale najnowsze zdjęcie pokazuje, że figura modelki się trochę zmieniła! 35-latka ma teraz mocno wyrzeźbiony brzuch. Czy nie przesadziła z ćwiczeniami?

 

Więcej na temat Anja Rubik Anna Lewandowska