Anja Rubik NAGO pali papierosa

Naga i wypięta Anja Rubik przyłapana na papierosie [PAPARAZZI]

Anja Rubik NAGO pali papierosa

W świecie mody zaczął się okres intensywnej pracy. Właśnie teraz powstają nowe kampanie, sesje do prestiżowych magazynów i modowych lookbooków. Bez wątpienia Anja Rubik pozostaje na szczycie. Z pewnością za kilka tygodni jej twarz pojawi się w niejednym piśmie czy reklamie. Ostatnio podczas jednego ze zleceń polska top modelka została nakryta na backstage'u w kompromitującej sytuacji.

Jak widać na zdjęciach, które dostaliśmy, piękna Polka w przerwach w pracy relaksuje się chwilą z nikotynowym dymem. Podczas sesji Anja została przyłapana, jak półnaga pali papierosa na backstage'u planu zdjęciowego. Modelka była ubrana tylko w metaliczną kurtkę, niebotyczne szpilki i beret. Na fotografiach możemy podziwiać również szczupłe i bardzo długie nogi Rubik oraz jej zgrabne i jędrne pośladki. Wszystko bez photoshopa.

Praca modelki jest bardzo stresująca. Najwidoczniej w taki sposób Anja znajduje chwilę odprężenia w swoim zabieganym życiu. My nie popieramy zachowania top model. Pamiętajcie palenie szkodzi!

Anja Rubik nago pali papierosa


Anja Rubik nago pali papierosa

Więcej na temat Anja Rubik
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48