Anja Rubik NAGO pali papierosa

W świecie mody zaczął się okres intensywnej pracy. Właśnie teraz powstają nowe kampanie, sesje do prestiżowych magazynów i modowych lookbooków. Bez wątpienia Anja Rubik pozostaje na szczycie. Z pewnością za kilka tygodni jej twarz pojawi się w niejednym piśmie czy reklamie. Ostatnio podczas jednego ze zleceń polska top modelka została nakryta na backstage'u w kompromitującej sytuacji.

Jak widać na zdjęciach, które dostaliśmy, piękna Polka w przerwach w pracy relaksuje się chwilą z nikotynowym dymem. Podczas sesji Anja została przyłapana, jak półnaga pali papierosa na backstage'u planu zdjęciowego. Modelka była ubrana tylko w metaliczną kurtkę, niebotyczne szpilki i beret. Na fotografiach możemy podziwiać również szczupłe i bardzo długie nogi Rubik oraz jej zgrabne i jędrne pośladki. Wszystko bez photoshopa.

Praca modelki jest bardzo stresująca. Najwidoczniej w taki sposób Anja znajduje chwilę odprężenia w swoim zabieganym życiu. My nie popieramy zachowania top model. Pamiętajcie palenie szkodzi!Więcej na temat Anja Rubik