Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Anja Rubik w programie "DDTVN"
East News

Naga Anja Rubik pozuje na plaży wśród śmieci! Szokujące zdjęcia

Anja Rubik w programie "DDTVN"
East News

Anja Rubik opublikowała naprawdę odważne i szokujące zdjęcia! Światowej sławy modelka pokazała fanom  na Instagramie swoje nagie zdjęcia, żeby zwrócić uwagę na naprawdę poważny problem. Anja Rubik zrobiła sobie sesję na pięknej plaży, na której niestety nie brakuje plastikowych torebek i butelek. Tym samym modelka pokazuje, jak bardzo zanieczyszczone są morza i oceany.  Swoimi odważnymi fotkami gwiazda zwraca uwagę na zbyt dużą ilość odpadów, przez które później giną morskie zwierzęta. 

Anja Rubik pokazała odważne zdjęcia

Anja Rubik już wiele razy udowadniała, że jest zaangażowaną działaczką społeczną. Modelka jakiś czas temu zajęła się sprawą edukacji seksulanej i często bierze udział w akcjach na rzecz ekologii. Anja w 2018 roku w wywiadzie dla magazynu "Party" głośno mówiła o zanieczyszczeniu środowiska i o skutkach używania plastiku. Modelka mówiła wówczas, że sama często sprząta plaże. 

Od 15. roku życia nurkuję i dlatego przez ostatnie 20 lat obserwowałam, jak zmieniają się oceany, jak umiera rafa koralowa. Zdarzało mi się wyławiać plastik z głębokości 35 metrów, na własne oczy widziałam martwe delfiny i żółwie zaplątane w porzucone resztki sieci rybackich. Brałam też udział w sprzątaniu plaż na Malediwach i na Bali, gdzie powstają gigantyczne fale złożone niemal z samych śmieci. Wielu Europejczykom wydaje się, że jak wyrzucą do kosza butelkę, to trafi ona na wysypisko i tam już zostanie na wieki. Niestety, to nie jest prawda. 80 proc. całego plastiku w ocenach pochodzi z lądu, także z Europy. Temat jest poważny, bo obecnie mamy 8 mln ton plastiku w oceanach- mówiła w rozmowie z "Party".

Teraz Anja Rubik znów stara się uświadomić społeczeństwo, jak bardzo szkodliwy jest plastik. 

100 000 morskich stworzeń ginie co roku na skutek splątania w tworzywa sztuczne i to są tylko te znalezione.  Co roku od plastiku umiera około miliona ptaków morskich. Według "The Wall Street Journal" tylko w USA zużywa się 100 miliardów plastikowych toreb na zakupy rocznie, a tylko 1% z nich podlega recyklingowi! Reszta trafia na wysypiska śmieci i do oceanów. Na całym świecie zużywa się 500 miliardów do biliona plastikowych toreb. To wychodzi ponad milion na minutę. 80% zanieczyszczeń plastiku oceanicznego dostaje się do oceanu z lądu!- czytamy pod jej nowymi zdjęciami na Instagramie. 

Żeby nagłośnić problem zanieczyszczenia Anja pokazała naprawdę odważne zdjęcia na których pozuje nago. Zobaczcie sami!

Anja Rubik pokazała odważne zdjęcia.

 

 

Modelka zwraca uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s summer, you are on the beach, you see a plastic bottle, bag, any plastic element or some sort of trash, maybe a 🚬 cigarette bud 👉 PICK IT UP 👈!! The pieces you do pick up won’t kill an ANIMAL and can’t break up further into micro plastics! 👉For the cynics - yes this will not solve the plastic ocean pollution problem - BUT - better than doing nothing and could save an animals life! 🐬 🐢 🐳 It will also change the way we perceive plastic trash and impact others ! 📸Take pictures of the trash that you see on beaches and that you have collected! Post it! Show the world you care !!!! 👉All plastics used in the images have been collected same day as part of a @parley.tv beach clean up! #parley #plasticpollution #oceans PH @vavaribeiro

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

 

 

Więcej na temat Anja Rubik
Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34