Nasza najlepsza modelka zachwyca od Paryża po Tokio i budzi podziw mężczyzn. Nie dziwimy się więc, że czasem spotykają ją sytuacje, w których padają propozycje od panów. Ale jedna z nich była co najmniej nie na miejscu.

- Pół roku temu byłam w Londynie. Znajomi zabrali mnie na imprezę z okazji wręczenia nagród BAFTA dla najlepszego aktora. Zaczął mnie podrywać producent filmowy, nie powiem nazwiska, ale to jeden z tych najbardziej znanych. Bardzo bezpośrednio. Że mogę zostać aktorką, że on widzi potencjał, musimy tylko porozmawiać u niego w pokoju. Był obleśny – podsumowała Anja w rozmowie z „Wysokimi Obcasami Extra”.

Oczywiście, reakcją Anji na taką propozycję była stanowcza odmowa. Ostatnio coraz częściej modelki zdobywają się na szczerość i opowiadają mediom historie, które je spotkały w ich branży. Niestety, sporo z nich dotyczy opowieści o starszych, bogatych czy wpływowych mężczyznach, którzy składają młodym modelkom dziwne propozycje. Oby powodów do opowiadania takich historii było już jak najmniej.

Więcej na temat Anja Rubik