Anja Rubik w dżinsowej kurtce z lewm
Instagram

Tańcząca z... lwami! Anja Rubik lubi duże kotki!

Anja Rubik w dżinsowej kurtce z lewm
Instagram

Anja Rubik jest teraz w Meksyku. Co tam robi? Między innymi promuje swoje perfumy - Oryginal by Anja Rubik, ale też... odwiedziła lwy i tygrysy. Okazuje się, że Anja wspiera ratowanie dzikich zwierząt.

Popołudnie w fundacji Czarny Jaguar Biały Tygrys. Dziękuję za uratowanie tych wszystkich maluchów oraz 200 innych. Ten koleżka nazywa się Hector i ma 9 miesięcy. Żyje w stadzie razem 5 lwami i tygrysami w jego wieku. Wszystkie zostały uratowane. Otrzymują tony miłości i miejsce do zabawy. Aby wesprzeć fundację, odwiedźcie tę stronę. - czytamy na Instagramie Rubik. 

 

 

 

Fundacja ma zaledwie dwa lata i utrzymuje się z dotacji. Małe lwiątka i tygryski podbiły serce Anji Rubik. 

Jest nawet film, na którym Rubik bawi się z małymi lwiątkami. W pewnym momencie jeden z nich dość ostro atakuje  jej kurtkę Chloe i napędza stracha top modelce.

 

 

Niedawno modelka apelowała, żeby wspierać organizacje walczące z globalnym ociepleniem. Wrzucała zdjęcia niedźwiedzi polarnych, które giną z głodu. Wygląda na to,  że w sprawach zwierząt Rubik jednak dogadałaby się z Joanna Krupą. Czyżby Anja Rubik mocniej zaangażowała się w ochronę praw zwierząt? Teraz i tak w jej życiu nadeszły spore zmiany. Po rozstaniu z mężem, Anja Rubik zdecydowała, że świąt też nie spędzą razem. Potrzebuje wyciszenia i zebrania myśli, więc sporo podróżuje po świecie. Ciekawe czy z powodu miłości do zwierząt przestanie nosić też w kampaniach futra?

 

Anja Rubik prawie nie rozstaje się ze swoja sunią Charlie:

 

 

Morning wake up. #Charlie 'z

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik)

 

Więcej na temat Anja Rubik
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33