Party Stories
Anja Rubik w dżinsowej kurtce z lewm
Instagram
Newsy

Tańcząca z... lwami! Anja Rubik lubi duże kotki!

Anja Rubik jest teraz w Meksyku. Co tam robi? Między innymi promuje swoje perfumy - Oryginal by Anja Rubik, ale też... odwiedziła lwy i tygrysy. Okazuje się, że Anja wspiera ratowanie dzikich zwierząt.

Popołudnie w fundacji Czarny Jaguar Biały Tygrys. Dziękuję za uratowanie tych wszystkich maluchów oraz 200 innych. Ten koleżka nazywa się Hector i ma 9 miesięcy. Żyje w stadzie razem 5 lwami i tygrysami w jego wieku. Wszystkie zostały uratowane. Otrzymują tony miłości i miejsce do zabawy. Aby wesprzeć fundację, odwiedźcie tę stronę. - czytamy na Instagramie Rubik. 

 

 

 

Fundacja ma zaledwie dwa lata i utrzymuje się z dotacji. Małe lwiątka i tygryski podbiły serce Anji Rubik. 

Jest nawet film, na którym Rubik bawi się z małymi lwiątkami. W pewnym momencie jeden z nich dość ostro atakuje  jej kurtkę Chloe i napędza stracha top modelce.

 

 

Niedawno modelka apelowała, żeby wspierać organizacje walczące z globalnym ociepleniem. Wrzucała zdjęcia niedźwiedzi polarnych, które giną z głodu. Wygląda na to,  że w sprawach zwierząt Rubik jednak dogadałaby się z Joanna Krupą. Czyżby Anja Rubik mocniej zaangażowała się w ochronę praw zwierząt? Teraz i tak w jej życiu nadeszły spore zmiany. Po rozstaniu z mężem, Anja Rubik zdecydowała, że świąt też nie spędzą razem. Potrzebuje wyciszenia i zebrania myśli, więc sporo podróżuje po świecie. Ciekawe czy z powodu miłości do zwierząt przestanie nosić też w kampaniach futra?

 

Anja Rubik prawie nie rozstaje się ze swoja sunią Charlie:

 

 

Morning wake up. #Charlie 'z

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik)

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anja Rubik
East News
Newsy
Piękna Anja Rubik promuje perfumy we Wrocławiu! Modelka święta spędzi w Polsce bez męża? ZDJĘCIA
Anja Rubik spaceruje po ulicach Warszawy
Newsy
Nie uwierzycie, co Anja Rubik wystawiła na aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Anja Rubik bierze udział w 24. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niektóre gwiazdy już wystawiają swoje rzeczy na licytacje, w tym topmodelka! Ale nie będą to buty, sukienki czy spotkanie, a coś bardzo specjalnego. Top modelka na licytację WOŚP wystawiła wyjazd na pokaz Anthonego Vaccarello do Paryża!   Co oferuje Anja Rubik? W ramach aukcji przewidziany jest przelot z Warszawy do Paryża dla 2 osób, nocleg w hotelu 5* w Paryżu oraz 2 miejsca w pierwszym rzędzie na pokazie Anthony'ego Vaccarello.   Finał WOŚP jest 10 stycznia 2016 roku, ale aukcja kończy się 17 stycznia. Na razie w aukcji uczestniczy 7 osób i aktualna cena wynosi -  4 074,00 zł , ale pewnie do stycznia to będzie zawrotna suma! Link do aukcji Ani Rubik dla WOŚP znajdziecie tutaj.   Zobacz:  Sasha Knezevic chce zarobić na rozstaniu z Anją Rubik? Znamy prawdę!   Anja Rubik na jednym z charytatywnych przyjęć wspierających leczenie AIDS w Cannes: Anja Rubik wspiera różne inicjatywy, niedawno organizację zajmującą się ochroną dzikich kotów:     Afternoon at the Black Jaguar White Tiger Foundation. Thank you for saving all these babes and 200 others ! This guys name is Hector and he's 9 months old. He lives in a "tribe" with other 5 lions his age and a tiger, all rescues. They are getting tons of love, proper car and space to play around. To support the foundation go to their website! Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik) 8 Gru, 2015 o 4:40 PST   Anja Rubik gościła niedawno w Nepalu i apelowała, żeby wspierać to państwo:  Nie zapominajmy o Nepalu! Wyślij SMS o treści Nepal pod numer 7245 Wszystkie pieniądze uzyskane z smsów trafią na konto UNICEF, pieniądze będą wykorzystane na zakup najpilniejszych rzeczy dla ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu...

Sasha Knezevic, Anja Rubik
Instagram
Newsy
Anja Rubik i Sasha Knezevic powitali Nowy Rok na Majorce! Wrócili do siebie na dobre?

Anja Rubik i jej mąż Sasha Knezevic wspólnie powitali Nowy Rok! Małżonkowie wybrali się na krótkie wakacje na Majorkę, gdzie spędzili sylwestra w gronie przyjaciół. Czyżby para zażegnała kryzys w ich małżeństwie Anja Rubik i Sasha Knezevic wrócili do siebie? Małżonkowie jakiś czas temu podjęli decyzję o separacji. Pojawiały się nawet plotki o rzekomym konflikcie pary w kwestiach finansowych . Jednak wszystko wskazuje na to, że te doniesienia były mocno przesadzone. Para najwyraźniej znów świetnie się dogaduje, a relacje między nimi znów są dobre. Top modelka i jej mąż spędzili razem święta Bożego Narodzenia, a także Sylwestra. Anja i Sasha wyjechali na wakacje ma Majorkę, gdzie w gronie przyjaciół delektowali się piękną pogodą, egzotycznymi plenerami i kąpielami w morzu. Towarzyszyła im polska wokalistka Mary Komasa, która przyjaźni się z top modelką. Na instagramowym profilu modelki nie brakuje zdjęć ze wspólnego wypadu na hiszpańską wyspę. Majorka to specjalne miejsce dla Anji Rubik i Sashy Knezevica. Tam się pobrali ( pamiętacie piękne zdjęcie ze ślubu Anji i Sashy? ), tam też mają dom. Czyżby Anja i Sasha wrócili do siebie na dobre? Trzymamy za to kciuki! Ciężko o piękniejszą parę w show-biznesie! :)   Zobacz też: Anja Rubik i Sasha Knezevic walczą o majątek? Mamy komentarz menadżerki modelki   Anja Rubik spędziła Sylwestra z mężem Sashą     End of the year dip :) celebrating life. Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik) 30 Gru, 2015 o 1:11 PST     Enjoying the last day of 2015 with these crazy blonds;)❤️ @marykomasa @zofiaurszulakomasa Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anja Rubik (@anja_rubik) 31 Gru, 2015 o 6:49 PST     Anja Rubik i Sasha...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner