Newsy

Ortohodx lubi Chylińską. Ma jednak małe zastrzeżenie do jej wizerunku

Kiedyś grały podobną muzykę

Anja Orthodox nigdy nie ukrywała jaki jest jej stosunek do show-biznesu i zawsze raczej krytycznie oceniała to, co się dzieje na salonach. Sama rzadko bywa na ściankach, raczej nie udziela wywiadów i nie pozuje na okładkach znanych pism. Jednak zdarza jej się obserwować poczynania niektórych gwiazd. I tak na przykład wpadła jej w oko Ewelina Lisowska, która jej zdaniem świetnie wygląda. Zobacz: Lisowska podzieliła Polaków. Orthodox: Nie kojarzę żadnej piosenki tej laski

Podczas ostatniego wywiadu, którego udzieliła nam, wyjawiła, co sądzi o metamorfozie Agnieszki Chylińskiej, która zawsze obracała się w podobnych kręgach jak wokalistka. Zresztą to podobno Orthodox dostrzegła w jurorce "Mam Talent" potencjał i szansę na dużą karierę. Jak widać nie myliła się, a była liderka O.N.A dzisiaj idzie w zupełnie inną stronę. Nowy styl, nowa fryzura i nowa muzyka Chylińskiej narobiły sporo zamieszania, co nie umknęło także uwadze Anji, a artystka jedną rzeczą jej podpadła:

Nikt nie będzie jej dyktował, co ma grać. Dla mnie ta jej metamorfoza jest bardzo zaskakująca i ja bym tak nie zrobiła, ale jak on chciała to ok. Jedno w czym Chylińska mi strasznie podpadła, że właśnie zauważyłam, że ona zadziaruje sobie te pazury, taki najpiękniejszy tatuaż jaki miała. Ona czymś to chce pokryć. Oj tutaj, jak ją spotkam to jej powiem, co o tym sądzę. Niemniej nie wolno artyście wpieprzać się w to, co tworzy, bo to artysta tworzy, a nie krytykujący. Odbiorca albo odbiera to albo nie odbiera.  

Zobacz: Chylińska eksperymentuje z nową fryzurą. Teraz dodała sobie lat
 Chylińska mocno schudła:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner