Instagram

Anita ze "Ślubu z pierwszego wejrzenia" będzie miała drugiego synka? Internauci są pewni, że przypadkowo zdradziła sekret!

Instagram

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się drugiego dziecka. Para jak dotąd nie zdradziła czy to będzie chłopiec czy dziewczynka ale internauci prawdopodobnie odkryli ten sekret! Zwrócili uwagę na pewien szczegół, który mógł umknąć przyszłej mamie. Czy ich przypuszczenia się sprawdzą? Anita poinformowała, że radosną wiadomością podzieli się z fanami jeszcze w tym tygodniu. 

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali już płeć drugiego dziecka! Co zdradzili w "Dzień Dobry TVN"?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieli drugiego syna?

Anita i Adrian już niedługo zostaną rodzicami po raz drugi. Internauci zasypują ich pytaniami o płeć dziecka ale na razie trzymają to w tajemnicy. Mały Jerzyk również cieszy się, że będzie miał rodzeństwo! Anita pochwaliła się zdjęciami dzielnego starszego braciszka na Instagramie: 

Będę najlepszym starszym bratem!♥️ W końcu będę miał siostrzyczkę czy braciszka? Jak myślicie? Czy u Was pokrywały się te legendarne objawy charakterystyczne dla przewidywania płci we wczesnym okresie? My już pod koniec tygodnia podzielimy się ze wszystkimi tą informacją, nie pytajcie🙈♥️👶🏼🤰🏼 Prosicie mnie o to, żebym sporządziła listę przydatnych i tych mniej trafionych rzeczy podczas przygotowywania wyprawki. Postaram się od jutra na stories pokazać Wam moje osobiste plusy i minusy 👍👎

Internauci zwrócili jednak uwagę na misia, którego w dłoniach trzyma Anita. Spekulują, że może urodzić się chłopiec, ponieważ chłopięce ubranka, w które ubrana jest maskotka wcale nie muszą być przypadkiem: 

 

- Obstawiam braciszka 😃 (Ten misio ma założone chłopięce ciuszki o ile sie nie mylę ) 😆😜
- też tak myślę 😊 takie same spodenki i bodziak jak ma Jerzyk 😀

Inni jednak uważają, że takie same ubranka wskazują na to, że jest to po prostu miś Jerzyka:

bo to mis synka i jest ubrany tak jak on (są takie zarówno misie jak i lalki). Ubiór misia świadczy o tym, że właściciel takie rzeczy ma na sobie :D

Jak myślicie, kto ma rację? 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się uroczym rodzinnym zdjęciem! Już niedługo po raz drugi zostanie mamą!

Anita i Adrian oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. Para nie zdradziła jeszcze czy spodziewają się syna czy córki. 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News

Anita pokazała również zdjęcia małego Jerzyka, który oczekuje na narodziny swojego młodszego rodzeństwa. Internauci są pewni, że to będzie braciszek, ponieważ Anita wręczyła synkowi misia ubranego w chłopięce ubrania. Przewidują, że to taki mały prezent z okazji przyjścia na świat nowego członka rodziny - w tym wypadku braciszka. Czy mają rację? Anita obiecała, że podzieli się tą informacją jeszcze w tym tygodniu! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Będę najlepszym starszym bratem!♥️ W końcu będę miał siostrzyczkę czy braciszka? Jak myślicie? Czy u Was pokrywały się te legendarne objawy charakterystyczne dla przewidywania płci we wczesnym okresie? My już pod koniec tygodnia podzielimy się ze wszystkimi tą informacją, nie pytajcie🙈♥️👶🏼🤰🏼 Prosicie mnie o to, żebym sporządziła listę przydatnych i tych mniej trafionych rzeczy podczas przygotowywania wyprawki. Postaram się od jutra na stories pokazać Wam moje osobiste plusy i minusy 👍👎 #pregnant #rodzew2020 #bigbrother #braciszekczysiostrzyczka😁 #mojamiłość #family #mom #czekamynaciebie #ciążarokporoku #mamarokporoku #mójmiś @woodiessafedreams #love #babyroom #white #zostańwdomu #wyprawkadlamalucha #hotornot

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Anita i Adrian poznali się na planie trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko. 

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz drugi zostaną rodzicami
Instagram

 

Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23