Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała brzuch

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pokój synka po remoncie: "8 m2, a można wyczarować cuda"

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała brzuch

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się kolejnymi etapami remontu w swoim mieszkaniu. Niedawno pokazała oryginalną sypialnię, a teraz przyszedł czas na pokój jej synka Jerzyka. 

Nawet jeżeli macie 8 m² pokoiku można w nim wyczarować cuda - przyznała zachwycona efektami. 

Uczestniczka show TVN7 pokazała zdjęcia sprzed i po metamorfozie pokoju dziecka. Zobaczcie, w jakim stylu mieszka starsze dziecko Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała superpłaski brzuch dwa miesiące po porodzie. "To nie efekt ćwiczeń ani diety"

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pokój syna 

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" uwielbia zajmować się urządzaniem wnętrz. Niedawno chwaliła się nowym balkonem, w którego wystrój zaangażowany był również Marcin z drugiej edycji show. W sieci pokazała również jak wygląda jej sypialnia. Teraz przyszedł czas na odświeżenie dziecięcego pokoiku. 

Sama Anita nie ukrywa, że jest pod wrażeniem metamorfozy pomieszczenia o tak małym metrażu, ponieważ pokój jej synka Jerzyka ma zaledwie 8 m2. 

Jerzyk jest już coraz większym chłopcem i mimo że jego pokoik jest malutki to nabrał koloru, charakteru, a zbiór przypadkowych mebli z olx zastąpiły spójne, wybrane z pośród różnych propozycji stworzonych w @belbambino.eu . (...) zdecydowaliśmy się na motyw sawanny i przepiękny zestaw mebli z bajkowym łóżeczkiem-domkiem, który może rosnąć wraz z dzieckiem.

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się na praktyczne meble, które będą mogły posłużyć dziecku przez kilka najbliższych lat. 

Muszę Wam powiedzieć, że wcześniej Jerzyk nie spędzał w pokoiku wcale czasu , a od kiedy jest kolorowo, lubi siedzieć na swoim dywaniku- liściu i układać klocki, a co ważniejsze, kiedy wstaje rano- nie płacze, tylko jeszcze przez jakiś czas lubi posiedzieć w swoim łóżeczku. nowy regał pozwolił uporządkować piętrzące się na ziemi zabawki, a w komodzie okazało się że zmieszczą się wszystkie ubranka, bo jest bardzo głęboka i wszystko jest pod ręką! To był strzał w dziesiątkę! Nawet jeżeli macie 8 m² pokoiku można w nim wyczarować cuda. 

Jak oceniacie efekt końcowy? Koniecznie zobaczcie zdjęcia. 

Zobacz także: Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła! Jej mąż Krzysztof pokazał zdjęcie

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała efekty remontu pokoiku syna. Oto zdjęcia przed i po: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

 

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51