Anita  Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" utrzymuje kontakt z innym uczestnikiem programu. Adrian będzie zazdrosny?

Anita  Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram

Anita Szydłowska ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdecydowała się na metamorfozę swojego ogrodu. Tancerka jest już w zaawansowanej ciąży, dlatego poprosiła o pomoc specjalistę, który uwaga… też brał udział w programie. Efektami renowacji ogrodu pochwaliła się na Instagramie. Zobaczcie, jak przebiegał remont i kto jest odpowiedzialny za efekt końcowy! Będziecie zaskoczeni!

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyremontowała ogród!

Anita i Adrian są jedną z nielicznych par, które po kontrowersyjnym programie zdecydowali się nadal zostać małżeństwem. Mają synka Jerzego i już niebawem na świecie pojawi się ich drugie dziecko. Wolny weekend majowy para postanowiła spędzić w nietypowy sposób i zabrała się za remont ogrodu, w pracach pomagał im Marcin Wichrowski z drugiej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Okazuje się, że tancerka jest zachwycona efektami, co napisała, opisując jedno ze zdjęć na Instastories:

Tego samego dnia wieczorem. To naprawdę moje spełnienie marzeń o niewielkim ogródku. - napisała Anita Szydłowska na Instagramie.

Efekt faktycznie jest imponujący i z małego ogromu Marcin Wichrowski wyczarował piękne i nowoczesne miejsce do odpoczynku. Po zakończonej pracy całą trójka miło spędziła czas na grillowaniu, jak przystało na prawdziwą majówkę.

Tylko spójrzcie na te zdjęcia! Jak Wam się podoba efekt metamorfozy ogrodu?

Zobacz także: Tego nie pokazali w telewizji! Zobaczcie niezwykły gest Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Efektami metamorfozy ogrodu Anita pochwaliła się na Instagramie. 

Anita Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram

Po zakończonym remoncie para urządziła grilla!

Anita Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram

Anita i Adrian "Ślub od pierwszego wejrzenia" teraz rodzinnie będą mogli wypoczywać w ogrodzie!

Instagram

 

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01