Anita Sokołowska na planie serialu "Przyjaciółki"
mat. prasowe

Anita Sokołowska jest znudzona swoją rolą w "Przyjaciółkach"? Szczere wyznanie aktorki

Anita Sokołowska na planie serialu "Przyjaciółki"
mat. prasowe

Anita Sokołowska jest już znudzona swoją rolą w "Przyjaciółkach"? Aktorka w najnowszym wywiadzie szczerze odpowiedziała na to pytanie! Serial Polsatu już od kilku lat przyciąga miliony widzów przed telewizory. Pierwszy odcinek został wyemitowany dokładnie 6 września 2012 roku- od tamtej chwili fani mogli zobaczyć czternaście sezonów "Przyjaciółek", a teraz powstaje kolejna, piętnasta seria hitu o perypetiach Ingi, Zuzy, Anki, Patrycji i Dorotki.

Czy po tylu latach grania w serialu Anita Sokołowska ma już dość swojej roli? Jest komentarz aktorki!

Anita Sokołowska szczerze o roli w "Przyjaciółkach"

Anita Sokołowska w serialu "Przyjaciółki" wciela się w rolę Zuzy, przebojowej bizneswoman, w życiu której nie brakuje dramatycznych zwrotów akcji. Wszyscy fani serialu z pewnością pamiętają, jak Zuza walczyła z rakiem, później wzięła ślub z Jaśkiem, a ostatnio przeżywała trudne chwile przez brata swojego męża, który próbował ją zgwałcić. Anita Sokołowska gra Zuzę już od siedmiu lat. Czy po takim czasie znudziła ją rola w "Przyjaciółkach"? Zobaczcie, co aktorka zdradziła w wywiadzie dla portalu Kultura wokół Nas. 

Byłabym nieuczciwa mówiąc, że wspaniale jest grać jedną postać przez siedem czy osiem lat, bo to nieprawda. Mocno się jednak angażuję i próbuję ją grać na 100 procent moich możliwości. Przychodzi jednak taki moment znużenia samą postacią, bo to jest tak samo pisane. Każda z czterech „Przyjaciółek” jest odpowiedzialna za pewien rodzaj emocji. Serial kręcimy trzy do trzech i pół miesiąca, a w między czasie robi jeszcze inne rzeczy. W moim przypadku jest to film czy teatr, który daje mi taki oddech i przestrzeń, że nie jestem skupiona tylko na tym, że gram postać Zuzy - przyznała w rozmowie z portalem kulturawokolnas.pl.

Jesteście zaskoczeni szczerym wyznaniem Anity Sokołowskiej? Mamy nadzieję, że aktorka jeszcze przez wiele, wiele lat będzie wcielać się w serialową Zuzę z "Przyjaciółek"!

Zobacz także: Za nami ostatni odcinek 14. sezonu "Przyjaciółek". Sprawdź, jak uważnie oglądałeś serial i rozwiąż QUIZ!

Anita Sokołowska zdradziła, czy jest już znudzona graniem w "Przyjaciółkach".

Anita Sokołowska na planie serialu "Przyjaciółki"
mat. prasowe

Aktorka już od kilku lat gra w serialu Polsatu.

Joanna Liszowska i Anita Sokołowska na planie Przyjaciółek
mat. prasowe Polsat

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00