Party Stories
Anita Sokołowska na planie serialu "Przyjaciółki"
mat. prasowe
Newsy

Anita Sokołowska jest znudzona swoją rolą w "Przyjaciółkach"? Szczere wyznanie aktorki

Anita Sokołowska jest już znudzona swoją rolą w "Przyjaciółkach"? Aktorka w najnowszym wywiadzie szczerze odpowiedziała na to pytanie!

Anita Sokołowska jest już znudzona swoją rolą w "Przyjaciółkach"? Aktorka w najnowszym wywiadzie szczerze odpowiedziała na to pytanie! Serial Polsatu już od kilku lat przyciąga miliony widzów przed telewizory. Pierwszy odcinek został wyemitowany dokładnie 6 września 2012 roku- od tamtej chwili fani mogli zobaczyć czternaście sezonów "Przyjaciółek", a teraz powstaje kolejna, piętnasta seria hitu o perypetiach Ingi, Zuzy, Anki, Patrycji i Dorotki.

Czy po tylu latach grania w serialu Anita Sokołowska ma już dość swojej roli? Jest komentarz aktorki!

Zuza pozna nową miłość w kolejnym sezonie "Przyjaciółek"? Anita Sokołowska zdradza całą prawdę!

Anita Sokołowska szczerze o roli w "Przyjaciółkach"

Anita Sokołowska w serialu "Przyjaciółki" wciela się w rolę Zuzy, przebojowej bizneswoman, w życiu której nie brakuje dramatycznych zwrotów akcji. Wszyscy fani serialu z pewnością pamiętają, jak Zuza walczyła z rakiem, później wzięła ślub z Jaśkiem, a ostatnio przeżywała trudne chwile przez brata swojego męża, który próbował ją zgwałcić. Anita Sokołowska gra Zuzę już od siedmiu lat. Czy po takim czasie znudziła ją rola w "Przyjaciółkach"? Zobaczcie, co aktorka zdradziła w wywiadzie dla portalu Kultura wokół Nas. 

Byłabym nieuczciwa mówiąc, że wspaniale jest grać jedną postać przez siedem czy osiem lat, bo to nieprawda. Mocno się jednak angażuję i próbuję ją grać na 100 procent moich możliwości. Przychodzi jednak taki moment znużenia samą postacią, bo to jest tak samo pisane. Każda z czterech „Przyjaciółek” jest odpowiedzialna za pewien rodzaj emocji. Serial kręcimy trzy do trzech i pół miesiąca, a w między czasie robi jeszcze inne rzeczy. W moim przypadku jest to film czy teatr, który daje mi taki oddech i przestrzeń, że nie jestem skupiona tylko na tym, że gram postać Zuzy - przyznała w rozmowie z portalem kulturawokolnas.pl.

Jesteście zaskoczeni szczerym wyznaniem Anity Sokołowskiej? Mamy nadzieję, że aktorka jeszcze przez wiele, wiele lat będzie wcielać się w serialową Zuzę z "Przyjaciółek"!

Zobacz także: Za nami ostatni odcinek 14. sezonu "Przyjaciółek". Sprawdź, jak uważnie oglądałeś serial i rozwiąż QUIZ!

Anita Sokołowska zdradziła, czy jest już znudzona graniem w "Przyjaciółkach".

Anita Sokołowska na planie serialu
mat. prasowe

Aktorka już od kilku lat gra w serialu Polsatu.

Joanna Liszowska i Anita Sokołowska na planie Przyjaciółek
mat. prasowe Polsat

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anita Sokołowska jako Zuza w serialu "Przyjaciółki"
Mat. prasowe
Seriale
Zuza pozna nową miłość w kolejnym sezonie "Przyjaciółek"? Anita Sokołowska zdradza całą prawdę!
Co czeka Zuzę w 15. sezonie "Przyjaciółek"? Zdradza Anita Sokołowska!

Emocje po ostatni odcinku 14. sezonu "Przyjaciółek" jeszcze nie opadły, a widzowie już zastanawiają się, co wydarzy się w kolejnej części. Jak potoczą się losy czterech głównych bohaterek? Anita Sokołowska w rozmowie  z Party.pl zdradziła co nieco z życia jej postaci. Czy w 15. sezonie "Przyjaciółek" Zuza znajdzie nową miłość? Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się sami! Czekacie na nowy sezon "Przyjaciółek"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać! Zobacz także:  Za nami ostatni odcinek 14. sezonu "Przyjaciółek". Sprawdź, jak uważnie oglądałeś serial i rozwiąż QUIZ!

Sesja ze zwycięzcami plebiscytów 2019 - Przyjaciółki
Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik / DAS AGENCY
Seriale
"Przyjaciółki" serialem roku 2019 według czytelników Party.pl! Zobacz sesję zdjęciową z udziałem gwiazd!

Oficjalnie - serialem roku 2019 według czytelników Party.pl i magazynu "Party" zostały bezapelacyjnie "Przyjaciółki"! Kultowa już produkcja Polsatu zebrała aż 100 tysięcy Waszych głosów i w ten sposób pokonała m.in. "M jak miłość", "Zawsze warto" czy "Pułapkę"! W naszej wyjątkowej sesji zdjęciowej, która ukazała się w nowym numerze "Party", wzięły udział Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska oraz Anita Sokołowska! Poniżej zobaczcie efekty! Serdecznie gratulujemy!  Zobacz także:   20 pytań na podsumowanie 2019 roku z "Przyjaciółkami"! QUIZ

Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska na planie "Przyjaciółek"
Mat. prasowe
Seriale
Magda Stużyńska zdradza, co wydarzyło się na planie "Przyjaciółek". "Ekipa była przygnębiona"
Ten sezon nie był łatwy dla postaci granej przez Magdalenę Stużyńską. Zobacz, które ze scen były dla aktorki najtrudniejsze

Magdalena Stużyńska w zakończonym właśnie 14. sezonie "Przyjaciółek" miała do zagrania naprawdę trudne sceny. Jej postać straciła bowiem syna w tragicznych okolicznościach. Aktorka zdradza nam, że nagranie tych scen wiele ją kosztowało. Nie tylko Magdalena Stużyńska bardzo przeżyła tę sytuację. Jej emocje udzieliły się też całej ekipie. Zobaczcie, jak wspomina ten czas Magdalena Stużyńska! Czekacie na kolejny sezon "Przyjaciółek"? Zobacz także:  Za nami ostatni odcinek 14. sezonu "Przyjaciółek". Sprawdź, jak uważnie oglądałeś serial i rozwiąż QUIZ!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner