Anita Lipnicka nowa fryzura
East News

Anita Lipnicka była jedną z gwiazd na festiwalu Top of the Top w Sopocie. Artystka zaprezentowała się w przyciągającej wzrok błyszczącej sukience, ale na największą uwagę zasługiwała jej nowa fryzura. Piosenkarka jeszcze niedawno miała długie blond włosy, które jakiś czas temu ścięła do linii ramion. Teraz zdecydowała się na znacznie odważniejszą metamorfozę i zaprezentowała się w bardzo krótkiej fryzurze!

To kolejna gwiazda, która na festiwalu zaprezentowała nowy look. Małgorzata Rozenek-Majdan też zdecydowała się na odważną fryzurę, którą chętnie wybierają... nastolatki!

1/3
Anita Lipnicka nowa fryzura
East News

Anita Lipnicka raczej nie eksperymentuje ze swoim stylem i fryzurami. Wokalistka do tej pory przez wiele lat była wierna jasnemu kolorowi włosów, a jedynie od czasu do czasu decydowała się na delikatne cięcia. Teraz zmiana jest zaskakująca! W nowym wydaniu gwiazda pojawiła się na festiwalu...

2/3
Anita Lipnicka ścięła włosy
East News

Platynowy blond i bardzo krótkie włosy to nowy look Anity Lipnickiej. Trzeba przyznać, że ta fryzura bardzo pasuje do artystki i dodaje jej powagi. Ten rodzaj krótkich włosów miała też Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zielińska. 

Na scenie w Sopocie Anita Lipnicka zaśpiewała swój wielki hit "Piosenka księżycowa" w zupełnie nowej, klubowej aranżacji. Co więcej, artystka świętuje 25-lecie na polskiej scenie, a więc sopocka publiczność zaśpiewała jej "sto lat"!

 

3/3
Anita Lipnicka nowa fryzura
East News

Jak oceniacie metamorfozę Anity Lipnickiej? Pasują jej tak krótkie włosy? A może powinna wrócić jednak do długości do ramion?