Anita Lipnicka z mężem
Facebook

Anita Lipnicka jedzie w podróż poślubną! Gdzie spędzi romantyczne chwile z mężem? Zdziwicie się!

Anita Lipnicka z mężem
Facebook

Anita Lipnicka jedzie w podróż poślubną. Piosenkarka i jej mąż Mark Gray zamierzają wybrać się Anglii, skąd pochodzi nowy ukochany gwiazdy - informuje "Fakt". Para będzie podróżować po Anglii aż przez trzy tygodnie. Planują zwiedzić rodzinne strony Marka oraz odkrywać nowe, ciekawe miejsca. 

 

Zobacz też: Anita Lipnicka u Wojewódzkiego szczerze o swoim ślubie i mężu: "Jest cudownym facetem i postanowiłam go wyróżnić"

 

Anita Lipnicka i jej mąż jadą w podróż poślubną

Anita Lipnicka wyszła za mąż we wrześniu 2016 roku. Jej mężem jest Anglik, grafik, Mark Gray. Choć para pobrała się już cztery miesiące temu, dopiero teraz odbędą podróż poślubną. Ku zaskoczeniu wielu, nie zdecydowali się na egzotyczne wyspy, luksusowy Dubaj, lecz Anglię. 

To pomysł Anity. Chce wynagrodzić Markowi, że poświęcił się dla niej i jej córki i przeprowadził do Polski - czytamy w tabloidzie.

Anita Lipnicka nazywa się obecnie Anita Gray. Gwiazda zmieniła nazwisko po ślubie. Przypomnijmy, że to pierwszy ślub artystki. Lipnicka przez kilkanaście lat była w nieformalnym związku z muzykiem Johnem Porterem, z którym ma córkę Polę. Para rozstała się w 2015 roku. Lipnicka niewiele zdradza na temat swojego nowego męża. Ślub odbył się w tajemnicy przed mediami na jednej z greckich wysp. Teraz przyszła pora na podróż poślubną.

 

Polecamy: Ślub z własną przysięgą – czy małżonkowie mogą sami ułożyć jej tekst?

 

Anita Lipnicka jedzie w podróż poślubną. Razem z mężem będą zwiedzać Anglię.

Anita Lipnicka wzięła ślub!
Facebook

Polska wokalistka po ślubie zmieniła nazwisko. Nazywa się teraz Anita Gray.

Anita Lipnicka

Więcej na temat Anita Lipnicka
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37