Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki! Nie uwierzycie za co im się oberwało

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już w programie nie ukrywali, że zrobią wszystko, by dać szansę swojemu małżeństwu. I udało się! Dziś wciąż są razem, a na dodatek oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. Para jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie relacjonuje swoje przygotowania do narodzin córki.

Decyzje które podejmują nie wszystkim się podobają. Internauci krytykują przyszłych rodziców - m.in. za niektóre elementy wystroju, który przygotowali mogą być niebezpieczne dla dzieci. A Adrian podejmuje dyskusję. Zobaczcie sami...

Zobacz także: Jaką żoną jest Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Adrian zdradził tajemnicę!

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykowani przez internautów 

Anita i Adrian szybko zdobyli sympatię widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i stali się popularni w sieci. Oboje starają się być aktywni na swoich profilach, jednak w ostatnim czasie pojawiło się tam sporo krytyki. Internauci uważają, że zbyt pozowane zdjęcia wcale nie wzbudzają już zachwytu: 

- Słabe te pozowane i cukierkowe zdjęcia. Totalna nuda. Zyskalibyście dużo więcej zdjęciami naturalnymi bez ustawek.

A Adrian odpowiada:

- Uświadom mnie proszę co bym zyskał więcej a co straciłem być może ? Ciekawość mnie zżera 🍽😋 - odpowiedział Adrian 

Inni uważają, że sesja zdjęciowa w czasach kwarantanny nie jest najlepszym pomysłem: 

- To jest ten moment kiedy czujesz ogromny przesyt. Ktoś Wam źle doradza. Kto Wam robił tyle zdjęć w czasach kwarantanny.

Adrian nie pozostał dłużny...

- Fu*k, masz racje !!! Może zechcesz zostać naszym doradcą, bo takiego nigdy nie mieliśmy, może z tego powodów tyle nietaktu na naszych profilach jest 😬😬😬 - odpowiedział.

Internauci zwrócili również uwagę na pokoik dzieci Anity i Adriana. Jedna z internautek wytknęła parze, że w łóżeczku niemowlęcym znajduje się zbyt wiele ozdób: 

Z mniej ważnych to te wszystkie ozdoby w łóżeczku dla noworodka. Poduszka, kołdra, ochraniacze. Najbezpieczniejsze łóżeczko to "puste" łóżeczko. Tylko dzieciątko w rożku lub śpiworku.

A Adrian znów odpowiedział.

Myśleliśmy, tez o tym aby wyłożyć tylko matę na podłogę, ale Peppa mogła by pomyśleć ze to dla niej 😏🤷🏼‍♂️ - odpowiedział żartobliwie Adrian, nawiązując do rodzinnego psiaka.

Internautka jednak nie odpuściła: 

zamiast śmieszków proponuję rozmowę ze specjalistami (lekarze, położne). Można nawet pokusić się o czytanie publikacji naukowych. Jedno jest pewne - zanim zacznie się kogoś mieszać z błotem, lepiej się dokształcić. Mój komentarz nie był złośliwy natomiast Pana odpowiedź nawet nie bawi.

Adrian zakończył dyskusję...

- Proszę mi wierzyć, że w PIERWSZEJ CHWILI taki właśnie pomysł był i nie jest to nic uszczypliwego i niezabawnego🤷🏼‍♂️😉. A idąc dalej dziękuje, rozumiem wiem, czytaliśmy i cóż... zdajemy się na własne doświadczenia, które już posiadamy 😉 - odpowiedział  Adrian. 

Skomentowano również nowy ogród Adriana i Anity, w którego urządzaniu pomógł Marcin Wichrowski uczestnik drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Znajdują się w nim wielkie donice z kwiatami. 

Adrianie przepraszam że to piszę ogródek bardzo ładny tylko dlaczego takie duże donice. A co będzie jak Jerzyk zacznie na nie wchodzić są takie niestabilne

Adrian nie podzielił tego spostrzeżenia. Dodatkowo zapewnił, że Jerzyk na pewno nie będzie niebezpieczny na własnym podwórku: 

 czy niestabilne ? Polemizowałem... a samemu Jerzyk po ogrodzie zacznie chodzić myślę, że za rok dopiero 😉 ma wydzielony kojec w drugim końcu 😉

Tę kwestię skomentował również Marcin Wichrowski, który pomagał w urządzeniu ogrodu: 

Niestabilne? 😂😂😂 Ledwo dwie osoby je dźwigały a co dopiero Jerzuś 😁 

Co myślicie o tej krytyce internautów? Była słuszna? 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła płeć drugiego dziecka! Czy wybrała już imię?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Przygotowują wyprawkę dla córeczki a swoje przygotowania relacjonują w sieci. Internauci wytykają im szereg błędów, m. in. wyposażenie łóżeczka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adrian Szymaniak (@adrian_szz)

 

Internauci zwrócili również uwagę na ogromne donice stojące w ogrodzie Anity i Adriana. Uważają, że one również mogą okazać się niebezpieczne dla dzieci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez #Zwichrowane kwiaty (@marcin.wichrowski)

 

Czy Anita i Adrian słuszne zasłużyli na taką krytykę? 

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

Instagram

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08