Party Stories
Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki! Nie uwierzycie za co im się oberwało

Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już w programie nie ukrywali, że zrobią wszystko, by dać szansę swojemu małżeństwu. I udało się! Dziś wciąż są razem, a na dodatek oczekują narodzin swojego drugiego dziecka. Para jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie relacjonuje swoje przygotowania do narodzin córki.

Decyzje które podejmują nie wszystkim się podobają. Internauci krytykują przyszłych rodziców - m.in. za niektóre elementy wystroju, który przygotowali mogą być niebezpieczne dla dzieci. A Adrian podejmuje dyskusję. Zobaczcie sami...

Zobacz także: Jaką żoną jest Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Adrian zdradził tajemnicę!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wstydziła się pokazać Karolowi swoje mieszkanie? Wytłumaczyła, dlaczego oprowadzała go po ciemku!

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykowani przez internautów 

Anita i Adrian szybko zdobyli sympatię widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i stali się popularni w sieci. Oboje starają się być aktywni na swoich profilach, jednak w ostatnim czasie pojawiło się tam sporo krytyki. Internauci uważają, że zbyt pozowane zdjęcia wcale nie wzbudzają już zachwytu: 

- Słabe te pozowane i cukierkowe zdjęcia. Totalna nuda. Zyskalibyście dużo więcej zdjęciami naturalnymi bez ustawek.

A Adrian odpowiada:

- Uświadom mnie proszę co bym zyskał więcej a co straciłem być może ? Ciekawość mnie zżera 🍽😋 - odpowiedział Adrian 

Inni uważają, że sesja zdjęciowa w czasach kwarantanny nie jest najlepszym pomysłem: 

- To jest ten moment kiedy czujesz ogromny przesyt. Ktoś Wam źle doradza. Kto Wam robił tyle zdjęć w czasach kwarantanny.

Adrian nie pozostał dłużny...

- Fu*k, masz racje !!! Może zechcesz zostać naszym doradcą, bo takiego nigdy nie mieliśmy, może z tego powodów tyle nietaktu na naszych profilach jest 😬😬😬 - odpowiedział.

Internauci zwrócili również uwagę na pokoik dzieci Anity i Adriana. Jedna z internautek wytknęła parze, że w łóżeczku niemowlęcym znajduje się zbyt wiele ozdób: 

Z mniej ważnych to te wszystkie ozdoby w łóżeczku dla noworodka. Poduszka, kołdra, ochraniacze. Najbezpieczniejsze łóżeczko to "puste" łóżeczko. Tylko dzieciątko w rożku lub śpiworku.

A Adrian znów odpowiedział.

Myśleliśmy, tez o tym aby wyłożyć tylko matę na podłogę, ale Peppa mogła by pomyśleć ze to dla niej 😏🤷🏼‍♂️ - odpowiedział żartobliwie Adrian, nawiązując do rodzinnego psiaka.

Internautka jednak nie odpuściła: 

zamiast śmieszków proponuję rozmowę ze specjalistami (lekarze, położne). Można nawet pokusić się o czytanie publikacji naukowych. Jedno jest pewne - zanim zacznie się kogoś mieszać z błotem, lepiej się dokształcić. Mój komentarz nie był złośliwy natomiast Pana odpowiedź nawet nie bawi.

Adrian zakończył dyskusję...

- Proszę mi wierzyć, że w PIERWSZEJ CHWILI taki właśnie pomysł był i nie jest to nic uszczypliwego i niezabawnego🤷🏼‍♂️😉. A idąc dalej dziękuje, rozumiem wiem, czytaliśmy i cóż... zdajemy się na własne doświadczenia, które już posiadamy 😉 - odpowiedział  Adrian. 

Skomentowano również nowy ogród Adriana i Anity, w którego urządzaniu pomógł Marcin Wichrowski uczestnik drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Znajdują się w nim wielkie donice z kwiatami. 

Adrianie przepraszam że to piszę ogródek bardzo ładny tylko dlaczego takie duże donice. A co będzie jak Jerzyk zacznie na nie wchodzić są takie niestabilne

Adrian nie podzielił tego spostrzeżenia. Dodatkowo zapewnił, że Jerzyk na pewno nie będzie niebezpieczny na własnym podwórku: 

 czy niestabilne ? Polemizowałem... a samemu Jerzyk po ogrodzie zacznie chodzić myślę, że za rok dopiero 😉 ma wydzielony kojec w drugim końcu 😉

Tę kwestię skomentował również Marcin Wichrowski, który pomagał w urządzeniu ogrodu: 

Niestabilne? 😂😂😂 Ledwo dwie osoby je dźwigały a co dopiero Jerzuś 😁 

Co myślicie o tej krytyce internautów? Była słuszna? 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła płeć drugiego dziecka! Czy wybrała już imię?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Przygotowują wyprawkę dla córeczki a swoje przygotowania relacjonują w sieci. Internauci wytykają im szereg błędów, m. in. wyposażenie łóżeczka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adrian Szymaniak (@adrian_szz)

 

Internauci zwrócili również uwagę na ogromne donice stojące w ogrodzie Anity i Adriana. Uważają, że one również mogą okazać się niebezpieczne dla dzieci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez #Zwichrowane kwiaty (@marcin.wichrowski)

 

Czy Anita i Adrian słuszne zasłużyli na taką krytykę? 

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodzi dziewczynkę

Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodziła
Newsy
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie: "Córeczko! Witamy na świecie"
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła córkę. Pokazała zdjęcie córki!

Właśnie dotarła do nas radosna nowina! Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła! Na świecie pojawiła się druga pociecha Anity i Adriana. Córeczka małżeństwa przyszła na świat 7. lipca o 9:21.  Córeczko ‼️ Witamy na Świecie, cieszymy się, że jesteś już z nami❤️ ⏰9:21 🗓07.07.2020 - napisała na Instagramie szczęśliwa mama. Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powitali na świecie drugie dziecko! Para poznała się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian są ze sobą bardzo szczęśliwi, a swoim optymizmem zarazili setki tysięcy fanów, którzy obserwują ich na Instagramie. 17 marca 2020 roku małżeństwo świętowało swoją drugą rocznicę ślubu. Wtedy też Anita i Adrian postanowili podzielić się radosną nowiną, że spodziewają się drugiego dziecka.  Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa, ponieważ pierwsza którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie -  ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!!  Jak będzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży.  Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon!  - napisała  wówczas Anita na Instagramie. Zobacz także:  Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila Oczywiście pod postem Anity, w którym poinformowała o narodzinach maleństwa pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów! Co ciekawe ich pierwsze dziecko urodziło się 06.06, córeczka 07.07, a Anita przyszła na świat 12.12! Zauważyli to również internauci. - Niesamowite - Jerzyk 6.06, a córeczka 7.07 jak...

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodziła
Newsy
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyszła ze szpitala! Pokazała nowe zdjęcia córeczki! 

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed kilkoma dniami po raz drugi została mamą! Na świat przyszła córeczka uroczego małżeństwa, które poznało się na planie 3. edycji programu. Uczestniczka eksperymentu właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie, że wychodzi już ze szpitala! Przy okazji możemy zobaczyć nowe zdjęcia maleństwa! Do kogo córeczka Anity i Adriana jest bardziej podobna? Zobaczcie! Zobacz także:  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wbija szpilę pozostałym uczestnikom! Nie uwierzycie, co napisał Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyszła ze szpitala! Pokazała nowe zdjęcia z maleństwem Anita i Adrian poznali się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo jest ze sobą bardzo szczęśliwe, a swoim optymizmem zaraziło setki tysięcy fanów, którzy obserwują ich na Instagramie. 17 marca 2020 roku małżeństwo świętowało swoją drugą rocznicę ślubu. Wtedy też Anita i Adrian postanowili podzielić się radosną nowiną, że spodziewają się drugiego dziecka.  Teraz do Anity, Adriana i ich pierwszego dziecka, Jerzyka, dołączyła dziewczynka! Na razie nie poznaliśmy jeszcze jej imienia. Najważniejsze jednak jest to, że mama i dziecko czują się dobrze! Szczęśliwa mama właśnie opuściła szpital i postanowiła pokazać nowe zdjęcia ze swoją drugą pociechą.  Zdrowa i silna Kruszynka pojechała poznać swojego braciszka i w końcu poprzytulać się do kochanego tatusia! Jestem przepełniona szczęściem i ogromną miłością do tego maleństwa! Moje serce po raz kolejny stało się dwa razy większe ❤️ - napisała Anita.  Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji dla rodziców, a tym także od kolegi z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"!  - Jak ja się cieszę że mam...

Instagram
Newsy
Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje roczek synka. Jerzyk to cały tata?
Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje pierwsze urodziny synka! Pokazał zdjęcie!

Adrian i Anita ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " mają sporo powodów do radości. Nie tylko oczekują narodzin córeczki ale również świętują roczek swojego synka Jerzego. Dumny tata opublikował kilka wzruszających zdjęć z synem i pochwalił się pierwszymi zdobytymi umiejętnościami przez malucha. Internauci z kolei zwracają uwagę na podobieństwo syna do ojca. Też jesteście tego zdania?  Zobacz także:  Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowali urodziny syna. Tort zrobiła inna uczestniczka show. To małe dzieło sztuki! Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętuje roczek syna  Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali się na planie trzeciej edycji show. Adrian zakochał się w żonie niemalże od pierwszego wejrzenia. Później oboje starali się, aby ten związek miał szansę na przyszłość. Kiedy udali się na ostatnią rozmowę z ekspertami, przyznali, że nie chcą być już traktowani jako eksperyment a prawdziwa kochająca się para. Niedługo po zakończeniu programu Anita zaszła w ciążę i przyszedł na świat ich synek Jerzyk.  Chłopiec niedawno świętował swoje pierwsze urodziny. Adrian opublikował kilka wzruszających zdjęć z synkiem i napisał kilka słów o Jerzyku:  Latający „JERZ🦔” jedna z wielu zabaw która przyprawi nas o szeroki uśmiech 😃 Jerzykowi w sumie nie wiem do końca dlaczego, a mnie dlatego, że Synek rechocze się jak 🐸 i widać jego ogromne zadowolenie. Od kiedy mamy za sobą skończony roczek, odnoszę wrażenie jakby każdy nowy dzień wnosił jeszcze więcej do umiejętności i rozwoju tego malucha. Jego pomysłowość i wykonane czyny coraz częściej wprawiają mnie w niedowierzanie niejednokrotnie. Jak było z Waszymi dziećmi po 12 miesiącach ??? Podzielcie się...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner