Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce
Akpa

Ania z "Rolnik szuka żony" zrobiła makijaż permanentny. Wyjaśniła, dlaczego się na to zdecydowała?

Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce
Akpa

Ania z "Rolnik szuka żony" od czasu emisji programu stała się bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Niedawno zmieniła nawet nazwę profilu na Instagramie - w ten sposób ostatecznie zrywając z przeszłością. Uczestniczka hitowego programu TVP 1 czasem publikuje zdjęcia z synem, pokazując jak spędzają czas, ale zdecydowanie najbardziej pokochała relacje Instastories. To tam doradza w kwestii pielęgnacji skóry, promuje kosmetyki, a ostatnio wyznała, że zdecydowała się na makijaż permanentny. Jaki kolor wybrała?

Ania z "Rolnik szuka żony" zrobiła makijaż permanentny!

Ania  z "Rolnik szuka żony" do tej pory stawiała na naturalny wygląd. Już w programie dała się poznać jako atrakcyjna kobieta, a jej stylizacje przypadły do gustu widzom programu. Teraz okazuje się, że jedna z najpopularniejszych uczestniczek szóstej edycji zdecydowała się na makijaż permanentny ust. W relacji na Instastories zdradziła, że trochę się obawiała, aby efekt nie wyglądał sztucznie, ale ostatecznie przyznała, że jest bardzo zadowolona. 

Anna Stelmaszczyk wybrała jasny odcień, dzięki czemu nadal wygląda naturalnie, a jej usta jedynie lekko optycznie się powiększyły. Zdecydowanie zmiana na plus! Zobaczcie sami afekt przed i po zabiegu!

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem... To wygląda coraz poważniej!

Anna Stelmaszczyk z Rolnik szuka żony makijaż permanentny ust
Instagram

Do tej pory Ania stawiała na naturalny wygląd. 

Anna z Rolnik szuka żony z synem, Jankiem

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36