Ania Rolnik szuka żony
Akpa.pl

Ania z "Rolnik szuka żony" nie ma na nic czasu! Czyżby szykowała się do... ślubu?!

Ania Rolnik szuka żony
Akpa.pl

Ania z "Rolnik szuka żony" jest niezwykle zabieganą osobą. Wygląda na to, że partnerka Jakuba nie ma czasu na spokojne załatwianie spraw. Na swoim Instagramie zamieściła wpis, który spotkał się z ogromnym zrozumieniem internautów, a zwłaszcza mam! Co takiego dzieje się w życiu uczestniczki programu "Rolnik szuka żony"? Czyżby pochłonęły ją... przygotowania do ślubu?!

Zobacz także: Marek z "Rolnik szuka żony" w zły sposób kąpie synka? Mamy komentarz lekarza!

Ania z "Rolnik szuka żony" żyje w ciągłym biegu

Ania z "Rolnik szuka żony" jest bardzo zapracowana. Wybranka Jakuba musi łączyć obowiązki zawodowe z opieką nad swoim 12-letnim dzieckiem. Niedawno Ania udzieliła wzruszającego wywiadu, w którym opowiedziała o trudach samotnego macierzyństwa. 

Zostałam samotną mamą, musiałam sobie jakoś radzić. Ale trzeba powiedzieć, że my kobiety mamy ogromną siłę, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze dzieci. W takich sytuacjach poznajemy lepiej siebie, swoje możliwości, widzimy, ile dajemy radę znieść. Rozstanie z ojcem mojego synka pokazało mi, jak wiele rzeczy jest kruchych, nietrwałych. Dlatego trzeba się cieszyć każdą chwilą, tym co mamy - wyznała Ania dla magazynu "Dobre rady" 

Dla Ani synek jest absolutnie najważniejszy. Chce mu dać wszystko co najlepsze, a w związku z tym często nie ma czasu dla siebie. W najnowszym wpisie opublikowanym na Instagramie poinformowała swoich obserwatorów, że żyje w ciągłym biegu. 

Zabiegana mama# po pracy na trening syna# byle do piątku 😉 Też tak macie, ciągle w biegu? Bo mamuśki silne są 💪 - napisała Ania na Instagramie. 

Fanki uczestniczki programu "Rolnik szuka żony" najwyraźniej doskonale to rozumieją i podzieliły się z Anią swoimi odczuciami na ten temat. 

- Dokładnie tak, ja mam dwójkę plus praca w weekendy co 2 tygodnie, ciągle w biegu 😀

- Też tak mam. Ale dajemy radę 💪

- Znam to... Też po pracy biegam na treningi z synem! Mamy muszą być silne nie ma innego wyjścia! Pozdrawiam serdecznie wasza trójkę! ❤️

- Oj coś mi o tym wiadomo. Trudno takie życie 😂. Cały czas w biegu

- Oj tak. Ale damy radę. Jak nie my to kto 💪😉 - piszą obserwatorzy Ani. 

Na szczęście teraz Ania z pewnością może liczyć na wsparcie Jakuba! Miejmy nadzieję, że zapracowana mama wkrótce znajdzie trochę więcej czasu na odpoczynek. Trzymamy za to kciuki!

Dla Ani najważniejsze w życiu jest szczęście jej 12-letniego synka!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłość#mama#syn#kocham#chce dobrze wychować 😘

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23