Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce
Akpa

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała nowe ultrakobiece zdjęcie: "Nigdy nie czułam się taka seksowna!"

Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce
Akpa

Ania z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę! Sama jest zachwycona swoim nowym wyglądem i przyznała, że jeszcze nigdy nie czuła się tak seksowna! Patrząc na nią na najnowszym nagraniu, które zamieściła w sieci,  trudno nie zgodzić się z faktem, że wygląda przepięknie! 

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" wyznała prawdę o hejcie po programie. Wie, że niektórych dotyka on mocniej. Chodziło o Jakuba?

Ania z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Pokazała seksowną wersję siebie

Ania Stelmaszczyk zdobyła popularność dzięki udziałowi w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Po zakończeniu programu próbowała ułożyć sobie życie z Jakubem, rolnikiem, o którego względy walczyła w show. Niestety po kilku miesiącach związku musieli się rozstać. Dziś nie utrzymują, ze sobą żadnych kontaktów. Ania pomimo niepowodzenia w relacji z Jakubem, przyznała, że ponownie uwierzyła w miłość. Jak narazie jest singielką ale jej nastawienie do życia zmieniło się diametralnie. Staje się coraz śmielsza i coraz odważniej radzi sobie również w social mediach, gdzie relacjonuje swoje codzienne życie. 

Na najnowszych nagraniach, które zamieściła widać, że przeszła sporą metamorfozę. To efekt przygotowań do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Ania przyznała, że już dawno nie czuła się tak piękna i atrakcyjna! 

Poznajecie mnie? Ja się sama nie poznaje. Taki makijaż... zupełnie inna kobieta. To, co ja przeżyłam na tej sesji to jest coś pięknego. W  życiu nie czułam się tak kobieco i tak seksownie. Mega sztos. A zdjęcia... sama byłam w szoku, że to jestem ja. Nie, że się chwalę ale mega się cieszę i polecam każdej dziewczynie, bo to jest nam po prostu potrzebne. - powiedziała na Instastory

Jesteście ciekawi efektów tej sesji zdjęciowej? Skoro sama Ania się nie poznaje to zapowiada się gorąco! 

Zobacz także: Trendy lato 2020. Ania z "Rolnik szuka żony" podkreśliła idealną figurę w stylowej sukience na wakacje

Ania Stelmaszczyk pięknieje! Wzięła udział w kobiecej sesji zdjęciowej i podzieliła się swoją metamorfozą. Przyznała, że nigdy nie czuła się bardziej kobieca i seksowna. Zobaczcie jej przemianę: 

Ania Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" pokazała przygotowania do sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Jesteście ciekawi efektów? 

Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05