Ania Przybylska, zdjęcie na WOŚP
Eastnews/instagram

Zdjęcie Ani Przybylskiej na WOŚP wylicytowano za ogromną kwotę!

Ania Przybylska, zdjęcie na WOŚP
Eastnews/instagram

 

Wielki finał WOŚP jest już na nami! Jak co roku wiele polskich gwiazd dołączyło do akcji i na charytatywne aukcję przekazało wiele cennych przedmiotów i atrakcji. Jedną z perełek w tym roku było zdjęcie Anny Przybylskiej. Aukcja już się skończyła. Wiemy, ile zapłacono za pamiątkę!

 

Zdjęcie Ani Przybylskiej

Jarosław Bieniuk w tym roku podarował na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowe zdjęcie. Sportowiec przekazał na licytację fotografię Ani Przybylskiej z dziećmi z sesji do magazynu VIVA!. Pamiątkowe zdjęcie zostało zlicytowane za pokaźną kwotę! Wiadomo już, że zwycięzca zapłacił za nie ponad 5 tysięcy złotych! Zdjęcie Ani, Oliwki, Szymona i Jasia wygrany otrzyma do rąk własnych. Rodzina zdecydowała się spotkać ze zwycięzcą i umieścić wyjątkową dedykację na fotografii. Do czyich rąk trafi zdjęcie? Tego niestety nie wiadomo. Wszystkie dane o licytujących są oczywiście tajne. 

 

Aukcje gwiazd na WOŚP

W tym roku największą popularnością cieszy się spotkanie z Robertem Lewandowskim. Za kolację ze sportowcem należy zapłacić obecnie ok. 95 tysięcy złotych! Dużo osób licytuje również golf od Filipa Chajzera jak i uroczystą kolację przygotowaną przez Mateusza Gesslera! Czy w tym roku uda się pobić rekord? Mamy nadzieję, że tak! ;) 

 

Zobacz też: Kolacja z Robertem Lewandowskim kosztuje już tyle, co nowy samochód! Zobacz najciekawsze aukcje gwiazd dla WOŚP!

 

Zdjęcie Anny z rodziną wylicytowano za 5,200 złotych 

Anna Przybylska licytacja WOŚP
screenshoot/allegro

Fotografia pochodzi z sesji do magazynu VIVA! (2012 rok) 

Zdjęcie Ania Przybylska WOŚP
instagram

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48