Tak Robert Lewandowski powitał w domu Anię i Laurę! Urocza niespodzianka!
Instagram

Ania Lewandowska trzy dni po porodzie pokazała swoje pierwsze zdjęcie! Jak wygląda?

Tak Robert Lewandowski powitał w domu Anię i Laurę! Urocza niespodzianka!
Instagram

Ledwie w środę usłyszeliśmy wspaniałą nowinę - na swoim profilu instagramowym Robert Lewandowski pokazał światu swoją drugą córeczkę, Laurę -  a jego piękna żona wraca do pracy! Ania Lewandowska wrzuciła właśnie do sieci swoją fotkę, na której - trzeba przyznać - wygląda rewelacyjnie.

Robert dwa dni po narodzinach córeczki musiał opuścić dom i udał się na treningi przed wznowieniem rozgrywek Bundesligi. Z tego powodu, zgodnie z zaleceniami, nie może przebywać w domu, a musiał zamieszkać z drużyną w jednym z hoteli pod Monachium. A skoro Robert wrócił do pracy, jego żona również postanowiła trochę popracować. 

Zobacz także: Tak Robert Lewandowski powitał w domu Anię i córkę Laurę. Każdy tata powinien wziąć z niego przykład!

Pierwsze zdjęcie Ani Lewandowskiej po porodzie!

Ania Lewandowska na swoim profilu instagramowym zamieściła piękne zdjęcie.

Kochani...tak, mam niemałą rewolucję w domu, ale pomyślałam, że dziś nie może mnie przy Was zabraknąć 😍- napisała na Instagramie.

Jak dodała, kończy się właśnie wyzwanie 38 dni #TRAINATHOME, które podjęła wspólnie z osobami korzystającymi z jej treningów.

Zazwyczaj to ja staram się być Waszym MOTYWATOREM, ale to wyzwanie pokazało, że Wy też jesteście nim dla mnie! Mimo niepełnego zaangażowania jestem totalnie naładowana POZYTYWNYMI emocjami! Waszymi EMOCJAMI! - napisała.

Jak dodała już od poniedziałku rusza z publikowaniem efektów pracy trenujących.

Pod postem z nowym zdjęciem Ani posypało się od zachytów. I wcale się nie dziwimy, wygląda rewelacyjnie. Zresztą zobaczcie sami:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani...tak, mam niemałą rewolucję w domu, ale pomyślałam, że dziś nie może mnie przy Was zabraknąć 😍 Z łezką w oku, kończymy nasze wspólne wyzwanie 38 dni ➡️ #TRAINATHOME Zazwyczaj to ja staram się być Waszym MOTYWATOREM, ale to wyzwanie pokazało, że Wy też jesteście nim dla mnie! Mimo niepełnego zaangażowania (🤰), jestem totalnie naładowana POZYTYWNYMI emocjami! Waszymi EMOCJAMI! Co prawda na raty, ale przeanalizowałam większość Waszych postów. Doszły mnie nawet słuchy także o jakichś magicznych filmikach nt. tego, co dało Wam wyzwanie z aplikacją @diet_training_by_ann 🌷🥰 Dlatego, od poniedziałku, z nieukrywaną radością ruszam z publikowaniem Waszej ciężkiej pracy! Moje programy treningowe, Wasze ćwiczenia, wylany pot i nierzadko łzy wzruszenia, pokonane słabości, historie, metamorfozy, efekty! To będzie wieeeelka bomba motywacji❤️ Szykujcie się na podsumowanie i wyróżnienia!! _________ Skoro mam jeszcze chwilę… PANOWIE! Od wczoraj w appce znajdziecie nowy program treningowy ➡️ MOOOOCNE ABS FOR MAN z @kuba_healthy_team Kto już widział, kto próbował? ps. Jestem WDZIĘCZNA, że możemy budować tak zgraną, zdrową społeczność! Myślę, że właśnie takimi ludźmi powinniśmy się otaczać ❤️❤️ DZIĘKUJĘ 🙏🙏🙏🧚🏻‍♀️🧚🏽‍♀️ ____ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #trenujemyzlewą #challenge #motivation @trenujemyzlewa #healthyteambyann @healthyteam_by_ann #happy #happyday #workoutroutine #workout #7daytrial #appbyann

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 

Ania w środe przywitała na świecie swoją drugą córeczkę - Laurę:

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43