Anna i Robert Lewandowscy - oświadczenie w sprawie akcji

Mamy OŚWIADCZENIE Lewandowskich w sprawie fałszywej zbiórki na rzecz chorego Antosia. Co z ich pieniędzmi?

Anna i Robert Lewandowscy - oświadczenie w sprawie akcji

Anna i Robert Lewandowscy wydali oświadczenie w sprawie zbiórki pieniędzy na rzecz chorego chłopca, która okazała się... jednym wielkim oszustwem! Piłkarz i jego małżonka na rzecz chorego Antosia Rudzkiego, który najprawdopodobniej nie istnieje, przeznaczyli aż 100 tysięcy złotych. Do zbiórki dołączyły się inne gwiazdy - m.in. Kacper Kuszewski czy Kasia Zielińska. Łącznie zebrano aż 500 tys. złotych. Czy Ci, którzy wpłacili pieniądze, odzyskają je?

 


Anna i Robert Lewandowscy odzyskali pieniądze. Co z nimi zrobią?

Organizator akcji, Michał Siniecki, zapewnia, że wszystkie pieniądze wrócą na konta darczyńców:

W związku z sytuacją, która aktualnie ma swoje miejsce w internecie, w swoim imieniu chciałbym przeprosić wszystkie osoby zaangażowane w akcję pomocy na rzecz Antosia Rudzkego. W szczególności przeprosiny należą się licznie występującym osobom publicznym, które swoim wizerunkiem niewątpliwie przyczyniły się do zebrania równowartości przekraczającej kwotę 500 000 złotych. Oświadczam, iż wszystkie otrzymane pieniądze osobom poszkodowanym zostaną zwrócone. Informuję, że sprawa jest aktualnie na etapie wyjaśniania. Z poważaniem, Michał Siniecki - czytamy w jego oświadczeniu.

 

Swoje oświadczenie wydali również Anna i Robert Lewandowscy. Para informuje, że pieniądze, które odzyskali, przeznaczą na inny cel charytatywny. Cała sytuacja na szczęście nie zraża ich do dalszego pomagania potrzebującym:

W związku z informacjami, jakie pojawiły się w internecie na temat akcji charytatywnej pn. ‘Boję się ciemności’, która odbywała się na portalu zrzutka.pl, w której wzięliśmy udział, chcielibyśmy poinformować, że podobnie jak wszyscy zaangażowani darczyńcy zostaliśmy wprowadzeni w błąd. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że sprawa wyjaśni się z pozytywnym skutkiem dla wszystkich zaangażowanych i nikt ze wspierających inicjatywę nie zniechęci się do dalszego pomagania potrzebującym. Środki zostały zwrócone przez Organizatora akcji i zostaną przez nas ponownie przeznaczone na inny cel charytatywny. Pomaganie innym jest dla nas bardzo ważną wartością i pomimo tego zdarzenia, nie przestaniemy wspierać organizacji charytatywnych, osób potrzebujących i akcji prospołecznych. Z poważaniem, Anna i Robert Lewandowscy - piszą w oświadczeniu nadesłanym do mediów.

Brawa dla Ani i Roberta!

 

Szukasz modnych ciuchów na każdą kieszeń? Zobacz promocje na stronie ORSAY kupony rabatowe.

 

Zobacz także: Mamy komentarz w sprawie chrztu Klary Lewandowskiej! Gdzie odbyła się uroczystość?

 

Ania i Robert Lewandowscy będą dalej pomagać!

Anna Lewandowska w żółtej sukni Just Paul
Instagram

 

Oszukana została również m.in. Kasia Zielińska.

 

Kochani! Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby zrobić coś takiemu drugiemu człowiekowi. Czuję się zbita jak piesek, który chciał dobrze. Przepraszam Was wszystkich. Tydzień temu napisał do mnie człowiek ( PO RAZ KOLEJNY!!!!!!) który podawał się za ojca przepięknego Antosia. Napisał, że brakuje im pieniędzy na operację nowotwora oczka......CO ZA SKU.........ŃTWO. JAK TAK MOŻNA???!!!!! Już nie raz pomagałam UCZCIWYM ludziom w takich sytuacjach. Już nie raz prosiłam Was o pomoc. Już nie raz pomogliśmy małym, wspaniałym, dzielnym pacjentom, którzy cieszą się teraz nowymi oczkami, nowym serduszkiem. Namówiłam nie tylko Was, wspaniałych ludzi, do zbiórki dla Antosia. Namówiłam wspaniała Marzenę Rogalską, wspaniałego Marcina Gortata. PRZEPRASZAM WAS WSZYSTKICH. 😔😔😔 Mam nadzieję, że każdemu z Was zostaną zwrócone pieniądze. Że OSZUST ZOSTANIE ZŁAPANY. Ja BĘDĘ nadal pomagać. BĘDĘ teraz stokrotnie sprawdzać prawdziwość informacji. Bo TRZEBA POMAGAĆ. A człowiekowi, który to zrobił nie życzę źle. Trzymam za niego kciuki, żeby karma, która wraca pomogła mu stać się DOBRYM CZŁOWIEKIEM. Jeszcze raz Was przepraszam. 😥😥😥

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

 

Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12