Anna Bardowska z córką
screen youtube.com

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła, że jej córka miała problemy ze zdrowiem! 

Anna Bardowska z córką
screen youtube.com

Ania Bardowska opublikowała w sieci film, w którym przyznała, że jej córka miała problemy ze zdrowiem. Żona Grześka z programu "Rolnik szuka żony" zdardziła, że od kilku miesięcy martwiła się o małą Liwię, która po porodzie musiała trafić do inkubatora. Na szczęście ostatnio okazało się, że wyniki córeczki Ani i Grześka są o wiele lepsze i właśnie z tej okacji, para postanowiła zorganizować rodzinny piknik!

Ania Bardowska szczerze o zdrowiu córeczki

Ania i Grzesiek Bardowscy poznali się na planie drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Para w grudniu 2016 roku po raz pierwszy została rodzicami- na świecie pojawił się wówczas ich syn Jaś. Kilka miesięcy temu rodzina Ani i Grześka znów się powiększyła- córeczka byłych uczestników programu TVP urodziła się w listopadzie ubiegłego roku. Kilka dni po tych wydarzeniach Ania Bardowska w swoim wpisie na Instagramie zdradziła, że mocno przeżyła to, co działo się w szpitalu.

(...) Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu- pisała wówczas młoda mama. 

Teraz, kilka miesięcy po narodzinach Liwii Ania Bardowska opublikowała na swoim kanale na youtube.com nowy film, w którym przyznała, że jej coreczka miała problemy ze zdrowiem. Ania razem z mężem, synem i córeczką wybrali się na rodzinny piknik, żeby świętować najnowsze wyniki badań dziewczynki!

Miałam wam powiedzieć, co tak naprawdę świętujemy. Jak wiecie, Liwia po porodzie trafiła do inkubatora i tak naprawdę od tamtej pory jej wyniki nie napawały mnie optymizmem. Dosłownie wczoraj, jak byliśmy na badaniach radiologicznych lekarz wykonujący stwierdził, że gdyby nie wywiad ze mną  i fakt, że wie to co wie, nie powiedziałby, że u Liwii kiedykolwiek coś się wydarzyło. Wiem, że mówię ciut tajemniczo... chyba nie chcę tego bardziej rozwijać, ale wierzcie mi, że to najpiękniejsza wiadomość jaka do nas dotarła- przyznała Ania Bardowska. 

Zobaczcie cały film z rodzinką Bardowskich! Spójrzcie, jak świętowali najnowsze wyniki małej Liwii! 

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciem dzieci. Internauci zwracają uwagę na jeden element jej stylizacji!

Ania Bardowska opublikowała w sieci nowy film.

 

 

Córeczka Ani i Grześka urodziłą się 6 listopada 2019 roku.

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała zupełnie nowe zdjęcie z córeczką
Instagram/Ania Bardowska

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51