Anna Bardowska z córką
screen youtube.com

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” pokazała prezent dla córki od fanki. To zaskakujące, co zrobiła 13-latka!

Anna Bardowska z córką
screen youtube.com

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" znów wraca do nagrywania filmików na Instastories dla swoich fanów. W najnowszej relacji opowiedziała o zaskakującej propozycji od 13-letniej dziewczynki, która postanowiła zrobić dla jej córki prezent. Teraz Ania Bardowska pochwaliła się podarunkiem dla Liwii. Zobaczcie, co dostała dziewczynka!

Zaskakujący prezent dla córki Anny Bardowskiej!

W nagraniu żona rolnika zdradziła, że początkowo nie chciała się zgodzić na podarunek, aby nie narażać dziewczynki na koszty, ale ostatecznie 13-latka i tak przesłała dla Liwii dwie pary ślicznych butów, które zrobiła samodzielnie na drutach. Anna Bardowska nie kryje wzruszenia z prezentu i podkreśla, że dziewczynka jest bardzo zdolna. 

Napisała do mnie 13-letnia dziewczynka Asia. Zaproponowała, że zrobi buciki na drutach. Zobaczcie, jakie cudowne buciki powstały. (...) Coś pięknego. (...) Sama bym takich nie zrobiła.

Podczas relacji Ania Bardowska zdradziła też, że jej mąż Grzegorz coraz częściej wyjeżdża, co nie jest  łatwą sytuacją:

Mój mąż po czterech dnia wrócił, mimo że jest zajęty, siedzi teraz w biurze, to jakoś psychicznie tak lepiej, że jest w domu, ale nie na długo. Cztery dni i znów wyjeżdża .

Para rozpoczyna właśnie budowę swojego wymarzonego domu, co zajmuje mnóstwo czasu, dodatkowo z racji popularności i nowatorskich metod, z jakich korzystają w gospodarstwie, Grzegorz Bardowski często jest zapraszany na targi dla rolników, gdzie wygłasza przemówienia na konferencji. Trzeba przyznać, że w życiu tej pary ostatnio dużo się dzieje!

Tylko spójrzcie na prezenty dla Liwii!

Anna Bardowska z Rolnika
Instagram

Takie buty na drutach samodzielnie zrobiła 13-letnia fanka Ani Bardowskiej dla jej córki Liwii.

Anna Bardowska z Rolnika prezent od Internautki
Instagram

 

Anna Bardowska
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51