Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

Ania i Grzegorz Bardowscy pojechali właśnie na rolniczą konferencję do Kamienia Ślaskiego. Para cały czas się szkoli, by uprawiać rolę efektywniej.

Śniegu brak, ale kalendarzowa zima trwa. Rolnik ma czas na naukę. Uczestniczymy w konferencji rolnictwa precyzyjnego. Pozdrawiamy z Kamienia Śląskiego. Brrr, zimno - w nocy minus 10 było u nas - napisali pod wspónym zdjęciem. 

 

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

 

Widać, że para nie przejmuje się tym co czasem wypisują. Jeszcze kilka dni temu Ania wrzuciła zdjęcie z ich gabinetu, gdzie jest mnóstwo nieuporządkowanych papierów, panuje bałagan, a internauci zwrócili uwagę na... oskubany fotel.

 

Ania napisała wtedy:

Jak łatwo się zakopać.

Zasugerowała, że ilość pracy obowiązków domowych, czasem sprawia, że choćby dobra organizacja i przerwa w pracach rolniczych nie gwarantuje idealnego porządku wszędzie. a w szczególności w papierkowych sprawach. 

- Jak dla mnie to słaba organizacja!

- Masakra ile papierków :o

- Najlepszy jest ten obskubany fotel.

- Posprzątać powinnaś ! - wypisywali Internauci pod zdjęciem. 

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

 

Dla Grzegorza intenauci są bardziej łaskawi :). Ale Grzesiek z "Rolnik szuka żony" pokazał słodkie zdjęcie z synem, więc nie ma na co narzekać :).

 

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram

 

Jednak czy Internauci mają prawo krytykować innych za bałagan czy inne drobne niedociągnięcia osób publicznych, czy to jednak przesada Twoim zdaniem?

 

Zobacz: Ruszyły nagrania do 5. edycji „Rolnik szuka żony”! Nie obyło się jednak bez problemów…