Brad Pitt, Angelina Jolie
ONS
Newsy

Angelina zachwycona Bradem

Aktorka wyznała publicznie, że jej partner Brad Pitt jest niesamowitym mężczyzną, a ona - ogromną szczęściarą.
Zachwyt osobą Brada spowodowany jest jego zachowaniem po śmierci mamy Angeliny. Marcheline Bertrand zmarła w styczniu tego roku. Przyczyną śmierci był rak jajników, z którym Bertrand walczyła od kilku lat.

"Kiedy moja mama odeszła, Brad cały czas trzymał jej dłoń. Mnie pomagał poradzić sobie z jej śmiercią. Po pogrzebie poszliśmy do domu i rozmawialiśmy o mamie. Jestem niesamowitą szczęściarą, że go mam przy sobie. Mam wspaniałą rodzinę. Jestem szczęśliwa" - powiedziała Jolie w wywiadzie dla gazety "Mirror".

MK
fot: ONS
Angelina Jolie
East News
Newsy
Angelina Jolie po raz pierwszy szczerze o swojej chorobie! Wspomniała też zmarłą matkę!
Angelina Jolie po raz pierwszy szczerze o swojej chorobie! Wspomniała też zmarłą matkę!

Angelina Jolie udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Hello". Aktorka, która jest obecnie w trakcie rozwodu z Bradem Pittem zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. Gwiazda nie ukrywa, że w tej chwili najważniejsze jest dla niej zdrowie oraz wychowywanie dzieci.  Być może przez to, że w ciągu ostatniej dekady doświadczyłam wielu problemów zdrowotnych i skupiałam się głównie na wychowywaniu dzieci, po prostu cieszę się, że jestem zdrowa, podobnie jak moje dzieci. Nie mam innych powodów do obaw. To sprawia, że życie ma sens - powiedziała Angelina Jolie. Okazuje się, że w najbliższym czasie gwiazda zamierza skupić się głównie na wychowywaniu dzieci oraz poszerzaniu swojej działalności charytatywnej. Zapytania o to, jak widzi siebie za 10 lat, zdradziła, że stawia głównie na te dwie sfery życia, która ze kilka lat prawdopodobnie będą się przeplatać. Wyobrażam sobie, że będę spędzała czas na na podróżowaniu od kraju do kraju, odwiedzając moje dzieci, które pewnie będą mieszkały w różnych zakątkach świata. Część z nich będzie zaangażowana w moją działalność charytatywną, więc będziemy współpracować, co będzie wspaniałe. Wyobrażam sobie, że będę mniej zaangażowana w kino, a bardziej skupiona na dzieciach i mojej działalności międzynarodowej - dodała. Zobacz też:  Żona Jamiego Dornana jest zazdrosna o... Angelinę Jolie? Zabroniła mężowi zagrać w filmie z aktorką! Angelina Jolie o zmarłej matce W wywiadzie dla magazynu "Hello" aktorka wspominała również o swojej zmarłej matce. Marcheline Bertrand zmarła w 2007 roku po ponad 7 latach zmagań z nowotworem jajnika. Angelina Jolie, która jest obciążona genetycznie dużym ryzykiem zachorowania na raka, poddała się operacjom usunięcia piersi, jajowodów oraz jajników. Gwiazda była bardzo związana ze swoją matką, po jej słowach da się wyczuć, że...

Żona Edwarda Miszczaka nie żyje
Newsy
Edward Miszczak potwierdził, że jest szczęśliwie zakochany! "Teraz mam okres prywatnej radości"
Edward Miszczak potwierdził, że jest szczęśliwie zakochany! "Teraz mam okres prywatnej radości"

Wiosną w mediach pojawiła się informacja o związku  Anny Cieślak  z Edwardem Miszczakiem. Do niedawna ani 39-letnia gwiazda m.in. "Na wspólnej" ani 65-letni dyrektor programowy TVN oficjalnie nie potwierdzali swojego związku. Do teraz! W nowym numerze magazynu "Newsweek" Edward Miszczak na koniec rozmowy zdecydował się zdradzić nieco szczegółów swojego życia prywatnego i potwierdził, że jest szczęśliwie zakochany... Edward Miszczak o swoim związku! Nowa jesienna ramówka w TVN jest pełna zmian. To właśnie o nich opowiedział Edward Miszczak w wywiadzie dla „Newsweeka”, ale najwięcej emocji wzbudziły słowa dyrektora programowego TVN na temat zmian w życiu prywatnym, które do tej pory zdecydowanie starał się chronić. Teraz Edward Miszczak po raz pierwszy oficjalnie potwierdził, że jest w związku i jest bardzo szczęśliwy.  Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie.   Mam też ciągle świetne relacje z dorosłymi synami. A pracę mam cudowną - powiedział Edward Miszczak w wywiadzie dla "Newsweek". W wywiadzie Edward Miszczak nawiązał też do śmierci śmierci żony w lutym 2019 roku. Ale nie kontynuował  tego tematu: Dużo przeżyłem prywatnie, a to kształtuje charakter - powiedział wprost.  Teraz czas na nowy etap w życiu i wygląda na to, że to doskonały moment dla Edwarda Miszczaka. Cieszy się nowym związkiem, dobrymi relacjami z dziećmi i sukcesami zawodowymi. Czy może być lepiej? Być może para już niebawem potwierdzi informację o ślubie? Zobacz także:   Pod nowym postem Anny Cieślak masa komentarzy o jej nowym związku! Na te pozytywne reaguje! Jak? O związku Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka media...

Angelina Jolie zagra w filmie swoją matkę
ONS
Newsy
Angelina pokaże traumatyczne chwile życia
Kiedy premiera wzruszającej historii?

Podwójna mastektomia Angeliny Jolie spowodowała, że media na całym świecie postanowiły bliżej przyjrzeć się problemowi zachorowalności na raka, jak i profilaktyce nowotworowej. Aktorka na amputacje piersi zdecydowała się pod wpływem traumatycznych przeżyć związanych z chorobą jej matki, która w 2007 roku zmarła po długoletniej walce z chorobą. Miała 56 lat. Okazuje się, że historia Marcheline Bertrand zostanie zekranizowana. Matka Angeliny była bowiem aktorką, a także znaną działaczką społeczną, która pomagała m. in. uchodźcom z Afganistanu . Nad realizacją filmu o życiu Bertrand czuwał będzie Brad Pitt , partner Angeliny. Główną rolę w produkcji zagra oczywiście sama Jolie. Zdjęcia na planie rozpoczną się 2 2014 roku. Heroiczny gest Joli będzie odbijał się w życiu społecznym jeszcze przez wiele miesięcy. Cały czas nie wiadomo czy gwiazda podejmie się profilaktycznego usunięcia jajników. Jedno jest pewne aktorka swoją postawą już pomogła milionom kobiet, które przekładały swoje zdrowie nad pracę czy karierę. Zobacz co polskie gwiazdy sądzą o decyzji Angeliny Jolie: Korwin o mastektomii Angeliny: Mogę być zagrożona rakiem Kręglicka ostro o Jolie: Nie podziwiam jej! Mammografii nie robię! Popek krytykuje Angelinę: Była zdesperowana! Angelina Jolie z wizytą w obozie dla uchodźców:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner