Angelina Jolie ma jasne włosy Angelina Jolie ma jasne włosy Angelina Jolie ma jasne włosy Angelina Jolie w okularach
Angelina Jolie
EastNews

Wow! Co za zmiana! Angelina Jolie została blondynką. Gwiazda do tej pory niespecjalnie eksperymentowała z kolorem swoich włosów - jednak teraz przeszła samą siebie. Jolie na planie nowego filmu "Eternals" ma zupełnie jasne włosy! Sami zobaczcie i porównajcie zdjęcia przed i po metamorfozie. W którym kolorze Angelina Jolie wygląda lepiej?

Zobacz także: Wyluzowana Angelina Jolie w bardzo odważnej stylizacji! Pokazała za dużo?

 

1/4
Angelina Jolie ma jasne włosy
East News

Angelina Jolie na planie nowego filmu "Eternals" gra jedną z głównych ról. Na zdjęciach zrobionych z ukrycia widać, że Jolie ma zupełnie jasne włosy. Czy w blondzie wygląda lepiej?

Film "Eternals" zawita do kin w przyszłym roku. Eternals to filmowa adaptacja komiksów opowiadających o rasie nadludzi ukształtowanej przez starożytne byty – Celestiali. Angelina Jolie wystąpi w filmie jako Thena.

2/4
Angelina Jolie ma jasne włosy
East News

Na zdjęciach widać, że Angelina Jolie jest blondynką!

3/4
Angelina Jolie ma jasne włosy
East News

Angelina Jolie miała już kiedyś zostać blondyną. Na planie filmu "Salt" (2010 r.). W filmie Jolie wciela się w agentkę CIA Evelyn Salt, która zostaje oskarżona o bycie rosyjskim szpiegiem. Kobieta odtąd musi uciekać przed wymiarem sprawiedliwości.

4/4
Angelina Jolie w okularach
East News

Angelina Jolie od ponad 10 lat wierna jest jednemu kolorowi włosów. Czy powinna wrócić jednak do blondu na stałe, nie tylko w ramach filmu?

Więcej na temat Angelina Jolie