Brad Pitt wspierał Angelinę Jolie
ONS

Jak Brad zareagował na decyzję Angeliny o usunięciu obu piersi?

Brad Pitt wspierał Angelinę Jolie
ONS

Dziś rano cały świat zelektryzowała wiadomość o tym, że Angelina Jolie w obawie przed rakiem, zdecydowała się usunąć obie piersi. Przypomnijmy: Szok! Angelina Jolie USUNĘŁA obie piersi

Decyzja gwiazdy poruszyła wszystkich, a w internecie możemy przeczytać niekończące się słowa podziwu kierowane w jej stronę. Wszyscy też zastanawiali się, jak w tej sytuacji odnalazł się narzeczony Angeliny i ojciec jej dzieci, Brad Pitt. Okazuje się, że aktor stanął na wysokości zadania i dzielnie wspierał swoją partnerkę przez cały okres, w którym poddawała się zabiegom.


Miałam to szczęście, że wspierał mnie mój partner, Brad Pitt, będąc przy tym niezwykle kochającym i pomocnym. Brad był ze mną w Pink Lotus Breast Cancer, gdzie przechodziłam zabiegi, przy każdej mojej wizycie - również w trakcie zabiegu chirurgicznego usunięcia piersi. Znaleźliśmy nawet momenty, aby razem się pośmiać. Wiedzieliśmy, że to słuszna decyzja dla naszej rodziny i to tylko nas zbliży. I tak rzeczywiście się stało - wyznała Angelina na łamach New York Times.


Jolie dodała też, że wsparcie bliskiej osoby jest niezbędne dla kobiet, które zastanawiają się nad usunięciem piersi lub rozpoczęciem walki z nowotworem:


Jeśli ktokolwiek z was ma żonę lub dziewczynę, która przez to przechodzi, musicie wiedzieć, że jesteście niezwykle ważną częścią całego procesu - apelowała.


Decyzja aktorki była niezwykle odważna i z pewnością dla niej samej ciężka, więc tym bardziej miło jest wiedzieć, że miała oparcie w narzeczonym i rodzinie.

Zobacz też, jak Angelina Jolie i Brad Pitt prezentowali się na czerwonym dywanie na Festiwalu w Cannes:

Więcej na temat Angelina Jolie Brad Pitt rak
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48