Angelina Jolie
EastNews

Znowu błyszczy! Z jakich zabiegów korzysta Angelina Jolie po kryzysie z Bradem Pittem?

Angelina Jolie
EastNews

Od czasu głośnego rozstania z Bradem Pittem aktorka rzadko pojawiała się publicznie. Na niewielu publikowanych w tym czasie zdjęciach oglądaliśmy przygnębioną, wychudzoną, wyglądającą na chorą gwiazdę. Podejrzewana o anoreksję Angelina drastycznie schudła – mówiło się, że waży… 35 kilogramów! Mniej niż jej 11-letnia córka Shiloh. Cóż, stres może odebrać apetyt… W przypadku aktorki stres mógł być też przyczyną porażenia Bella – jednostronnego paraliżu twarzy, na które w ostatnich miesiącach cierpiała aktorka. Osoby chorujące na porażenie Bella mogą mieć trudności z mówieniem, jedzeniem i – tak jak Angelina – z domykaniem oka.

„Często w rodzinie kobiety stawiają siebie na ostatnim miejscu” – mówiła w wywiadzie dla „Vanity Fair”. „Aż odbija się to na ich własnym zdrowiu” – wyjaśniała.

Na szczęście wygląda na to, że aktorka doszła do siebie m.in. dzięki zabiegom akupunktury.

 

Oznaki dojrzałości

Skóra Angeliny zaczęła się przesuszać i tracić jędrność po tym, jak trzy lata temu przeszła przedwczesną menopauzę wywołaną profilaktycznym usunięciem jajników i jajowodów. Ale wiecie, co mówiła na ten temat?

„Kocham mieć menopauzę. Czuję się starsza, ale lubię to."

 

Jak być zdrową i szczęśliwą

Wyjątkowo szczupła sylwetka Angeliny nie świadczy raczej o zdrowej, zróważonej diecie. Miejmy jednak nadzieję, że aktorka wraca do dawnych nawyków, gdy jej posiłki były bogate w białko, za to zawierały niewiele węglowodanów, były pełne owoców i warzyw oraz uzupełniane dużą ilością wody. W utrzymaniu formy pomagały jej ćwiczenia - uprawiała m.in. kick-boxing i jogę. Być może teraz wygląd nie jest dla niej najważniejszy.

„Czuję się jednak teraz bardziej kobietą”– zdradziła w rozmowie z „Vanity Fair”. „Ponieważ czuję, że dokonuję mądrych wyborów, na pierwszym miejscu stawiam rodzinę i wzięłam odpowiedzialność za swoje życie i zdrowie” – dodała aktorka.

Żegnaj, smutku!

Niedawno świat obiegły plotki, że Angelina znów jest zakochana. Jej wybrankiem ma być PraCh Ly, raper i producent filmowy z Kambodży. Poznała ich ze sobą pisarka i działaczka na rzecz praw człowieka Loung Ung – to na podstawie jej książki Angelina Jolie nakręciła najnowszy film „Najpierw zabili mojego ojca”, poświęcony ludobójstwu w Kambodży.

Aktorka i raper kilkukrotnie widziani byli razem. Ani oni jednak, ani osoby z ich środowiska nie potwierdzają, że są parą. Bez względu na to, czy lekiem okazała się miłość, czy czas, jaki upłynął od rozstania z Pittem, fani Angeliny z radością przyjęli fakt, że aktorka znowu pięknie wygląda i częściej się uśmiecha.

Na oficjalnych imprezach ostatnio towarzyszą jej dzieci. Na Złotych Globach u jej boku stał 14-letni już Pax, na rozdaniu nagród Annie Awards w Los Angeles córki: 11-letnia Shiloh i 13-letnia Zahara. Gwiazda promieniała jak przed laty!

 

Angelina Jolie błyszczy!

Angelina Jolie wygląda niczym księżna Meghan Markle
East News

 

Poznaj jej sekrety!

Angelina Jolie w sukience Ralph & Russo wiosna/lato 14
East News

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10